Dowiedz się więcej

Oferta zabiegowa

Icon

Zabiegi dla par

Jeśli pragniesz się zrelaksować i jednocześnie spędzić czas z bliską Ci osobą, bez względu na to, czy jest to Twój partner, czy Twoja przyjaciółka - oferujemy zabiegi dla dwóch osób, w tym samym pokoju zabiegowym

Jeśli pragniesz się zrelaksować
i jednocześnie spędzić czas z bliską Ci osobą, bez względu na to, czy jest to Twój partner, czy Twoja przyjaciółka - oferujemy zabiegi dla dwóch osób, w tym samym pokoju zabiegowym

Masaże w Oazie mają tylko nazwę umowną. Każdy masaż jest poprzedzony dokładną konsultacją z naszym Gościem, w celu ustalenia preferencji i potrzeb. Zabieg zawsze jest personalizowany, dlatego pamiętaj, że najważniejsza przy Twojej rezerwacji będzie informacja o czasie Twojego masażu. Zdecydowanie polecamy by wybierać dłuższe masaże, ponieważ z doświadczenia wiemy, że często napięcia gromadzone przez lata, nie znikają podczas jednej 60 minutowej sesji. Badania wykazały, że ciało potrzebuje minimum 60 minut by się zrelaksować, jednak doświadczenie naszych terapeutów SPA pokazuje, że często taki czas nie wystarczy.


Nasze masaże traktujemy jak prawdziwe rytuały, dlatego też łączymy je z aromaterapią i gorącymi kompresami na stopy. Przyjdź i przekonaj się osobiście.

Masaże ciała

Masaże w Oazie mają tylko nazwę umowną. Każdy masaż jest poprzedzony dokładną konsultacją z naszym Gościem, w celu ustalenia preferencji i potrzeb. Zabieg zawsze jest personalizowany, dlatego pamiętaj, że najważniejsza przy Twojej rezerwacji będzie informacja o czasie Twojego masażu. Zdecydowanie polecamy by wybierać dłuższe masaże, ponieważ
z doświadczenia wiemy, że często napięcia gromadzone przez lata, nie znikają podczas jednej 60 minutowej sesji. Badania wykazały, że ciało potrzebuje minimum 60 minut by się zrelaksować, jednak doświadczenie naszych terapeutów SPA pokazuje, że często taki czas nie wystarczy.


Nasze masaże traktujemy jak prawdziwe rytuały, dlatego też łączymy je
z aromaterapią i gorącymi kompresami na stopy. Przyjdź i przekonaj się osobiście.

Masaż na ciepłym oleju

To jeden z najpopularniejszych masaży relaksacyjnych, zmysłowy rytuał dla ciała, duszy i umysłu. Głęboko relaksuje, odpręża, przywraca siły i energię. W zależności od upodobań naszych Gości, masaż możemy wykonać bardzo delikatnie lub mocniej – ponieważ każdy z nas inaczej postrzega relaks. Jest to masaż idealny dla osób zmęczonych, zestresowanych, chcących głównie wyłączyć na chwile umysł i połączyć się z ciałem. Dodatkowo ciepły olej dopełnia efekt głębokiego odprężenia. Ma w sobie dużo elementów czułego, jednak zdecydowanego dotyku i głaskania.


Jakie efekty uzyskasz?

• zrelaksowanie, wyłączenie umysłu

• pozbycie się napięć mięśniowych

• wyciszenie

• ogólny relaks dla ciała

Masaż idealny dla uprawiających intensywny sport, prowadzących siedzący tryb życia czy bardzo zestresowanych. Jest to masaż, gdzie pracujemy głęboko na mięśniach i powięziach. Jeżeli prowadzisz siedzący tryb życia, bądź uprawiasz dużo sportu czy masz dużo stresu w życiu i nosisz dużo napięć w ciele, czujesz, że potrzebujesz czegoś więcej niż “głaskania” a masaż relaksacyjny nie zdaje egzaminu - masaż tkanek głębokich jest właśnie dla Ciebie. Dlaczego tak się dzieje? Podczas masażu tkanek głębokich z mięśni pacjenta uwalnia się napięcie, więc aby uzyskać ten efekt, masażysta nie może stosować mocnych ruchów i sztywnej postawy. Co więcej, stonowane
i przemyślane ruchy pozwalają tkankom na "przyzwyczajenie" się do nowej sytuacji, zareagowanie na czynności masażysty. Dlatego ten wykorzystuje masę swojego ciała, przybierając wyprostowaną postawę, nie musząc działać na ciało pacjenta z dużą siłą. Powolne i dokładne ruchy osoby wykonującej masaż nie nadwyrężają mięśni, co więcej – umożliwiają łatwiejszy i dokładniejszy dostęp do tkanek głębokich. Nie powodują również obronnego napięcia mięśni u pacjenta. Wbrew swojej nazwie, masaż ten wcale nie musi być przeprowadzony z mocnym naciskiem.


Jakie efekty uzyskasz?

• głębokie rozluźnienie mięśni i powięzi

• większa mobilność w stawach i tkankach

• ogólne rozluźnienie całego ciała i umysłu

• głęboki relaks

• wypoczynek dla ciała

Masaż tkanek głębokich

Masaż gorącymi kamieniami to zabieg o charakterze nie tylko relaksacyjnym, ale także leczniczym. Przyświecająca mu idea pochodzi z Dalekiego Wschodu i ma związek ze starożytnymi naukami
o przepływie energii w ludzkim ciele. Nasz organizm posiada czakry, czyli ośrodki energetyczne,
w których gromadzi się siła życiowa. Problemy zdrowotne i duchowe wynikają z nieprawidłowego przepływu energii między tymi punktami. Masaż gorącymi kamieniami jest jedną z metod odblokowania, a tym samym uzdrawiania czakr. Bez względu na to czy wierzymy w energoterapię czy nie, sam masaż jest techniką jak najbardziej profesjonalną, o której skuteczności świadczą opinie zarówno masażystów, fizjoterapeutów, jak i ich klientów. Gorące kamienie układane są na czakrach, dłoniach, stopach i między palcami u stóp. W tym przypadku tworzy to prawdziwy rytuał, który nie tylko energetyzuje ciało, ale również wpływa kojąco na zmęczone mięśnie i zestresowaną głowę.


Jakie efekty uzyskasz?

• jest ukojeniem dla ciała i umysłu

• głęboko odpręża zmęczone i napięte mięśnie

• jest to terapia ciepłem

• dodaje energii

• poprawia ukrwienie, pomaga usunąć toksyny

• uśmierza ból

• pomaga odblokować energię w ciele

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż ten jest masażem pobudzającym tkanki głębokie. Wykonywany za pomocą pałek bambusowych, działa relaksacyjnie i leczniczo. Wykonywany jest na ciepłym oleju, który już na wstępie pobudzi Wasze zmysły. Następnie zmęczoną i spiętą tkankę mięśniową opracowujemy zarówno manualnie, jak i poprzez wałkowanie bambusem. Ten boski rytuał zakończony jest masażem głowy, który sprawi, że rozpłyniesz się do końca .


Dlaczego akurat bambus? Dlatego, że wykazuje on szereg cennych właściwości. Nie podrażnia skóry, działa przeciwbakteryjnie i stanowi bogactwo związków krzemu, dzięki czemu jest piezoelektrykiem. Pocieranie i rolowanie prowadzi do wytworzenia potencjału energetycznego, dającego potężny zastrzyk energii. Masaż więc łagodzi stany zmęczenia. Oprócz tego pozwala uzyskać stan pełnego odprężenia, regeneracji i rewitalizacji. Zmniejsza napięcia nerwowe, łagodzi stany depresyjne. Również usprawnia krążenie limfatyczne i żylne oraz zwiększa elastyczność ścięgien i mięśni, dlatego też polecany jest sportowcom.


Jakie efekty uzyskasz?

• uwolnienie głębokich napięć

• zastrzyk energii

• relaksacja ciała

• lekkość w ciele

Masaż bambusem

Masaż wykonywany tylko w 2 i 3 trymestrze.


Jest to masaż relaksacyjny, wykonywaniu w leżeniu na boku. Stosuje się w celu zmniejszenia napięć mięśniowych wynikających ze zmian, jakie zachodzą w ciele kobiety ciężarnej oraz dla poprawy samopoczucia i zrelaksowania przyszłej mamy. Poprzez dotyk, efekt rozluźnienia całego ciała ma wpływ nie tylko na mamę, ale również na dziecko, które reaguje na bodźce, co można zauważyć w trakcie wykonywania masażu (uspokaja się i nie kopie).


Polecany jest każdej mamie w celu głębokiej relaksacji.

Masaż kobiet
w ciąży

To unikatowa mieszanka specjalnie opracowanych i autoklawizowanych ziół - adaptogenów, a dokładniej wyselekcjonowanych z nich składników. Może być łączona z różnymi bazami
w postaci żeli, kwasów, masek czy kremów, w celu nadania jej kierunkowego działania
i odpowiedzi wycelowanej w problem skórny takie jak:
– trądzik zaskórnikowy, krostkowy, grudkowy, a nawet ropowiczy
– trądzik różowaty
– skóry cienkie i delikatne, naczyniowe
i wrażliwe
– dojrzałe, suche, ze zmarszczkami i wiotką skórą, z utratą owalu
– przebarwienia pozapalne i polekowe,
piegi, ostuda, plamy posłoneczne
– blizny i nierówności skóry
– skóry odwodnione, z zaburzonym płaszczem hydrolipidowym


W skład modulatora wchodzą: melisa, mięta i skrzyp polny, które dostarczają ponad 20 rodzajów kwasów różnorodnie działających na skórę w sposób adaptogenny oraz ponad 300 związków aktywnych.


Dobroczynne działanie Modulatora Ziołowego udało się uzyskać wyłącznie, dzięki dobrej technologii i badaniom wpływu poszczególnych ziół na siebie nawzajem w laboratoriach Medex. Ich synergizm pozwolił na aktywne wykorzystanie ich optymalnej mocy poszczególnych składowych, by uzyskać długotrwałe rezultaty i umożliwiać regulowanie poszczególnych funkcji skóry.


Dzięki synergii mieszanki ziół z połączeniu
z różnymi bazami (kwasy o różnym stężeniu, sera, kremy, maski) możemy personalizować zabiegi. Jest innowacyjny i unikatowy, ponieważ zawiera substraty adaptogenne. Adaptogeny mają wysoką zdolność regulacji procesów, które w sposób nieprawidłowy zachodzą w naszej skórze. 95% tych substratów nie znajdziemy w żadnych kremach, ani maskach. Jest to zabieg całoroczny, nie występuje łuszczenie skóry, nie uwrażliwia, zawierają dużą ilość antyoksydantów, które chronią nas przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.

Jest to topowy zabieg głębokiego oczyszczania skóry dla każdego rodzaju cery od firmy MEDEX, który może być stosowany samodzielnie (jako zabieg expresowy/lunchowy) lub przed każdym innym zabiegiem pielęgnacyjnym. Składa się z 3 lub 4 kroków w zależności od potrzeb skóry. Jest przyjemny i bezbolesny opatentowany na bazie 3 lub 4 różnych peelingów działających na struktury skóry.


Przeznaczony dla wszystkich rodzajów cer, nawet wrażliwych i z trądzikiem różowatym. Jego dużą zaletą jest to, że znakomicie się sprawdza przy skórach podrażnionych, zaczerwienionych z uczuciem ciągłego dyskomfortu na twarzy (pieczenie, ściągnięcie) oraz możliwość stosowania
go na wrażliwe okolice oka. Jest zabiegiem przeznaczonym dla każdego rodzaju cery. Dla skór zarówno dojrzałych, szarych, potrzebujących rewitalizacji, a także mieszanych, tłustych i trądzikowych
z nadmiernym wydzielaniem sebum
i rozszerzonymi porami.


Celem zabiegu jest PRZEDE WSZYSTKIM gruntowne oczyszczenie samo w sobie lub przygotowanie skóry do wchłaniania dalszych składników aktywnych w bardziej rozszerzonych kuracjach.


Przy skórach trądzikowych, z rozszerzonymi porami i nadmiarem sebum, uzyskujemy zmatowienie skóry, usunięcie żółtawego kolorytu i nadmiernie zrogowaciałej skóry. Następuję regulacja flory bakteryjnej
i ograniczenie jej chorobotwórczych bakterii, co w efekcie ogranicza rozkwit grudek
i krostek trądzikowych.


Przy skórach szarych, zmęczonych, cienkich, skórach palaczy czy niedotlenionych następuje rozjaśnienie, nawilżenie, poprawa mikrocyrkulacji krwi i limfy oraz wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych.


Przy skórach dojrzałych i wiotkich następuje wygładzenie, poprawę jędrności
i elastyczności.


Przy skórach suchych , wrażliwych
i z trądzikiem różowatym - uspokojenie
i zniesienie czerwonego kolorytu oraz ograniczenie powstawania rumienia, wyciszenie skóry, wzmocnienie naczyń oraz ukojenie i wyciszenie nadreaktywności receptorów skórnych i wzmocnienie układu odpornościowego, aby reagował prawidłowo.

Formuła Slow Release to najprościej mówiąc złuszczanie skóry peelingiem chemicznym, jednak zupełnie innym niż wszystkie inne. Cząsteczki kwasu uwalniają się stopniowo, przez 2-3 dni, penetrując poszczególne, coraz głębsze warstwy skóry. Taki proces zapobiega rozpowszechnionym i modnym natychmiastowym złuszczeniem po zbyt ostrym stanie zapalnym i poparzeniu skóry. Dzięki formule Slow Release skóra ma możliwość zaadaptować się fizjologicznie
do działających czynników i dostosować tempo naprawy i regeneracji do proporcji uszkodzenia. Standardowe skutki uboczne
i komplikacje pozabiegowe są zmniejszone
o 80%.


Mamy tutaj gwarancję stabilności kwasu podczas całego procesu eksfoliacji
i w procedurze pozabiegowej. Penetrując
w głąb skóry nie zmieniają swoich właściwości pod wpływem bombardujących ich czynników tylko zachowują swoją formułę i dzięki temu pierwotną efektywność.


Zabezpieczona jest również genetyka skóry. Działając na skórę różnymi czynnikami wpływamy na tempo metabolizmu, podziałów mitotycznych komórek czy ich różnicowania, zmieniając, a czasem nawet drastycznie zaburzając pierwotne funkcje skóry. To może prowadzić do wielu pozytywnych ale i też negatywnych skutków. Dlatego formuła Slow Release nie ingeruje
w genetykę i genotyp skóry, nie powoduje mutacji genów tylko współgra ze skórą.


Podczas zabiegu oceniany jest stan skóry
i dobierany jest odpowiedni preparat.

Efekty, których możemy się spodziewać:

– redukcja przebarwień / nierówności skóry
/ przebarwień pozapalnych

– zniwelowanie trądziku / trądziku różowatego / łojotoku
– redukcja rozszerzonych porów
– nawilżenie skóry
– redukcja blizn / zmarszczek

Jest to unikatowa pielęgnacja antyoksydacyjna, aby przeciwdziałać starzeniu się skóry. Skóra każdego dnia, niezależnie czy śpimy, czy jesteśmy aktywni, bombardowana jest przez szereg czynników wewnętrznych i zewnętrznych (promieniowanie UVA i UVB, blue light, dym tytoniowy, alkohol, kawa, używki, zanieczyszczenia przemysłowe, pestycydy
w pożywieniu, szybkie tempo życia), powodujących tzw. stres oksydacyjny
i powstawanie wolnych rodników. Wolne rodniki to niestabilne cząsteczki, które za wszelką cenę dążą do ustabilizowania swojej formy, poprzez uszkadzanie zdrowych komórek, czy kolagenu. Takie uszkodzone komórki wchodzą w kolejne reakcje wolnorodnikowe, zapoczątkowując całą kaskadę tzw. stresu oksydacyjnego. A co
za tym idzie, starzenie się skóry i zaburzenie
jej funkcji oraz regeneracji.


W odpowiedzi na nieunikniony stres oksydacyjny Laboratoria MEDEX stworzyły panaceum hamujące, redukujące
i odwracające jego skutki. Stabilna witamina C, powszechnie znana, jednak mało doceniana, jest jednym z najskuteczniejszych przeciwutleniaczy zapobiegającym reakcjom wolnorodnikowym. Jest 4 krotnie stabilizowana, nie ulega oksydacji
w kontakcie z powietrzem atmosferycznym. Podczas stosowania, ulega uwolnieniu dopiero w głębszych partiach skóry, gdzie jest potrzebna. Dzieje się tak dlatego,
że umieszczono ją w różnych rodzajach
i wielkościach liposomów.


Liposomy w kosmetykach to nośniki składników aktywnych, gdzie substancja
w nich zamknięta jest stopniowo uwalniana. Można zamknąć w nich bogate substancje, które nie miałyby możliwości przeniknąć przez skórę samoistnie. Dodatkowo budowa liposomu chroni substancję w nim zawartą przed działaniem czynników zewnętrznych, dzięki czemu wprowadzana jest
w niezmienionej postaci. Dlatego
w liposomach najczęściej zamyka się substancje, które działają tylko powierzchniowo i nie przenikają przez naskórek - jak np. właśnie witamina C.


W celu przygotowania skóry najpierw wykonujemy 3 Stopniowe Oczyszczanie.


Efekty, jakie możemy uzyskać:

– głębokie nawilżenie i odżywienie skóry

– rozjaśnienie, redukcja przebarwień posłonecznych i potrądzikowych

– terapia przeciwrodnikowa, chroni przed stresem oksydacyjnym

– terapia przeciwstarzeniowa

– poprawa elastyczności skóry

Jest to najbardziej ekskluzywny rytuał
na twarz w naszej Oazie. Jeśli chcesz podarować swojej skórze coś naprawdę wyjątkowego - będzie to właśnie Charlotte Sophie.


Firma Medex stworzyła linię dla najbardziej wymagających konsumentów. Głównym składnikiem produktów z linii Charlotte Sophie to kawior, pozyskiwany z własnych stawów hodowlanych. Algi, używane w tych produktach są pozyskiwane na Mauritiusie
i suszone w pełnym słońcu.


Podczas tego rytuału wykonujemy głęboki masaż liftingujący twarzy i przygotowujemy skórę najpierw 3 Stopniowym Oczyszczaniem, a następnie Modulatorem Ziołowym. Tak przygotowana skóra będzie chłonąć składniki aktywne w pełni.


Produkty z linii Charlotte Sophie posiadają białkowy element, który wspomaga ziarninowanie. Ziarninowanie to proces zapalny w którym skóra bardzo mocno pracuje. Ziarnina to tworząca się w dnie rany otwartej tkanka złożona z pączkujących naczyń krwionośnych, fibroblastów oraz kolagenu. Jednym z procesów gojenia się rany (gojenie wtórne) jest ziarninowanie rany. Polega ono na tworzeniu się w miejscu uszkodzenia tkanki, zwanej ziarniną. Zatem skóra poddana stymulacji podczas tego rytuału będzie działać regenerująco
i przeciwstarzeniowo.


Jaka skóra najbardziej skorzysta z tego rytuału?

– wiotka, pozbawiona blasku, cienka

– sucha, z zaburzonym płaszczem hydrolipidowym, z AZS

– dojrzała, z wyraźnymi oznakami starzenia

– potrzebująca głębokiego nawilżenia, stymulacji i regeneracji

Jeśli chcesz w wyjątkowy sposób zadbać
o skórę twarzy, szyi i dekoltu, ale nie masz pojęcia, który rytuał będzie odpowiedni właśnie dla Ciebie, proponujemy wybrać personalizowaną terapię.


Podczas tego rytuału ustalamy potrzeby skóry i łączymy powyższe zabiegi w taki sposób, by otrzymać jak najlepsze rezultaty, a przy tym wprowadzić Cię w stan głębokiego relaksu.


Ten rytuał zazwyczaj trwa najdłużej, ponieważ łączymy ze sobą różne pielęgnacje, na przykład
3 Stopniowe Oczyszczanie Skóry
z Modulatorem Ziołowym.

Masaż idealny dla uprawiających intensywny sport, prowadzących siedzący tryb życia czy bardzo zestresowanych. Jest to masaż,
gdzie pracujemy głęboko na mięśniach
i powięziach. Jeżeli prowadzisz siedzący tryb życia, bądź uprawiasz dużo sportu czy masz dużo stresu w życiu i nosisz dużo napięć
w ciele, czujesz, że potrzebujesz czegoś więcej niż “głaskania” a masaż relaksacyjny nie zdaje egzaminu - masaż tkanek głębokich jest właśnie dla Ciebie. Dlaczego tak się dzieje? Podczas masażu tkanek głębokich z mięśni pacjenta uwalnia się napięcie, więc aby uzyskać ten efekt, masażysta nie może stosować mocnych ruchów i sztywnej postawy. Co więcej, stonowane i przemyślane ruchy pozwalają tkankom na "przyzwyczajenie" się do nowej sytuacji, zareagowanie na czynności masażysty. Dlatego ten wykorzystuje masę swojego ciała, przybierając wyprostowaną postawę, nie musząc działać na ciało pacjenta z dużą siłą. Powolne i dokładne ruchy osoby wykonującej masaż nie nadwyrężają mięśni, co więcej – umożliwiają łatwiejszy i dokładniejszy dostęp do tkanek głębokich. Nie powodują również obronnego napięcia mięśni u pacjenta. Wbrew swojej nazwie, masaż ten wcale nie musi być przeprowadzony z mocnym naciskiem.


Jakie efekty uzyskasz?

• głębokie rozluźnienie mięśni i powięzi

• większa mobilność w stawach i tkankach

• ogólne rozluźnienie całego ciała i umysłu

• głęboki relaks

• wypoczynek dla ciała

Masaż gorącymi kamieniami to zabieg
o charakterze nie tylko relaksacyjnym, ale także leczniczym. Przyświecająca mu idea pochodzi z Dalekiego Wschodu i ma związek ze starożytnymi naukami o przepływie energii w ludzkim ciele. Nasz organizm posiada czakry, czyli ośrodki energetyczne,
w których gromadzi się siła życiowa. Problemy zdrowotne i duchowe wynikają
z nieprawidłowego przepływu energii między tymi punktami. Masaż gorącymi kamieniami jest jedną z metod odblokowania, a tym samym uzdrawiania czakr. Bez względu
na to czy wierzymy w energoterapię czy nie, sam masaż jest techniką jak najbardziej profesjonalną, o której skuteczności świadczą opinie zarówno masażystów, fizjoterapeutów, jak i ich klientów. Gorące kamienie układane są na czakrach, dłoniach, stopach i między palcami u stóp. W tym przypadku tworzy to prawdziwy rytuał, który nie tylko energetyzuje ciało, ale również wpływa kojąco na zmęczone mięśnie
i zestresowaną głowę.


Jakie efekty uzyskasz?

• jest ukojeniem dla ciała i umysłu

• głęboko odpręża zmęczone i napięte mięśnie

• jest to terapia ciepłem

• dodaje energii

• poprawia ukrwienie, pomaga usunąć toksyny

• uśmierza ból

• pomaga odblokować energię w ciele

Masaż ten jest masażem pobudzającym tkanki głębokie. Wykonywany za pomocą pałek bambusowych, działa relaksacyjnie
i leczniczo. Wykonywany jest na ciepłym oleju, który już na wstępie pobudzi Wasze zmysły. Następnie zmęczoną i spiętą tkankę mięśniową opracowujemy zarówno manualnie, jak i poprzez wałkowanie bambusem. Ten boski rytuał zakończony jest masażem głowy, który sprawi, że rozpłyniesz się do końca .


Dlaczego akurat bambus?
Dlatego, że wykazuje on szereg cennych właściwości. Nie podrażnia skóry, działa przeciwbakteryjnie i stanowi bogactwo związków krzemu, dzięki czemu jest piezoelektrykiem. Pocieranie i rolowanie prowadzi do wytworzenia potencjału energetycznego, dającego potężny zastrzyk energii. Masaż więc łagodzi stany zmęczenia. Oprócz tego pozwala uzyskać stan pełnego odprężenia, regeneracji i rewitalizacji. Zmniejsza napięcia nerwowe, łagodzi stany depresyjne. Również usprawnia krążenie limfatyczne i żylne oraz zwiększa elastyczność ścięgien i mięśni, dlatego też polecany jest sportowcom.


Jakie efekty uzyskasz?

• uwolnienie głębokich napięć

• zastrzyk energii

• relaksacja ciała

• lekkość w ciele

Masaż kobiet w ciąży

Masaż wykonywany tylko w 2 i 3 trymestrze.


Jest to masaż relaksacyjny, wykonywaniu
w leżeniu na boku. Stosuje się w celu zmniejszenia napięć mięśniowych wynikających ze zmian, jakie zachodzą
w ciele kobiety ciężarnej oraz dla poprawy samopoczucia i zrelaksowania przyszłej mamy. Poprzez dotyk, efekt rozluźnienia całego ciała ma wpływ nie tylko na mamę, ale również na dziecko, które reaguje na bodźce, co można zauważyć w trakcie wykonywania masażu (uspokaja się i nie kopie).


Polecany jest każdej mamie w celu głębokiej relaksacji.

Image

Terapeutyczne modelowanie twarzy i ciała

Mankamenty wyglądu ciała i twarzy zawsze są tylko odzwierciedleniem tego, co jest ukryte głęboko w tkankach, narządach, postawie ciała, kościach i powięzi. Terapie na twarz
i ciało, które oferujemy, zawierają techniki, które przeplatają się wzajemnie i w efekcie dają rezultaty często lepsze niż medycyna estetyczna, bądź chirurgia plastyczna.


W terapiach tych wykorzystujemy elementy masażu powięziowego, terapię wisceralną i terapie osteopatyczne, drenaż limfatyczny, kapilaroterapię i inne naturalne techniki pracy z ciałem i twarzą.

- terapie manualne inne niż wszystkie

Mankamenty wyglądu ciała i twarzy zawsze są tylko odzwierciedleniem tego, co jest ukryte głęboko w tkankach, narządach, postawie ciała, kościach i powięzi. Terapie
na twarz i ciało, które oferujemy, zawierają techniki, które przeplatają się wzajemnie
i w efekcie dają rezultaty często lepsze niż medycyna estetyczna, bądź chirurgia plastyczna.


W terapiach tych wykorzystujemy elementy masażu powięziowego, terapię wisceralną
i terapie osteopatyczne, drenaż limfatyczny, kapilaroterapię i inne naturalne techniki pracy z ciałem i twarzą.

FACEMODELING PROGRAM

Holistyczny program modelowania i odmładzania twarzy. Jest to połączenie zaawansowanych technik, jak masaż transbukalny, osteoplastyka czy mioplastyka. Dzięki ich zastosowaniu podczas jednej sesji zabiegowej możemy uzyskać spektakularne efekty rehabilitacji estetycznej i osiągnąć długotrwały rezultat biologicznego odmłodzenia naszej twarzy i ciała, nawet o kilka lat. Facemodeling Program działa na najgłębszych strukturach tkanek i mięśni, dzięki czemu następuje ich głęboka odbudowa, odnowa i zdrowienie. Ta specjalistyczna metoda łączy unikalne
i zaawansowane techniki stymulujące odnowę biologiczną i estetyczną twarzy, a jej niepodważalna skuteczność oparta jest o uzyskane efekty terapeutyczne wśród milionów ludzi na całym świecie.


Wielopłaszczyznowa multiterapia przywraca tkankom ich fizjologiczną harmonię, dzięki czemu doskonale sprawdza się w zakresie wspierania leczenia ortodontycznego, stomatologicznego
i wszelkich zabiegach z pogranicza medycyny estetycznej. Zabiegi terapii Facemodelingu doskonale przygotowują tkanki do chirurgii plastycznej twarzy i piersi, a także stanowią niebywałe wsparcie w rekonwalescencji pozabiegowej.


FACEMODELING PROGRAM zapewnia:

• natychmiastowy efekt odmłodzenia i poprawę jakości skóry

• lifting całego owalu z uniesieniem dolnej partii twarzy, kącików ust oraz efekt young eye

• przywrócenie blasku i napięcia skóry twarzy, szyi i dekoltu

• stymulację kolagenu oraz elastyny wspomagające regenerację i odnowę skóry

• niwelowanie bruzd, obrzęków i cieni pod oczami

• skuteczną pracę nad wypełnieniem oraz złagodzeniem rysów naszej twarzy

• uwalnianie napięć i blokad w obszarze mięśni i powięzi

• odbudowę naczyń włosowatych oraz lepsze odżywienie tkanek


Na zabieg FACEMODELING PROGRAM składa się:

• masaż tkanek głębokich

• osteoplastyka, poprawiająca mobilność układu kostno-mięśniowego

• masaż transbukalny, czyli technika masażu wykonywana wewnątrz ust, która przywraca rozluźnienie mięśniowe oraz elastyczność najgłębiej położonych struktur

• kapilaroterapia - masaż próżniowy szklanymi bańkami, poprawiający krążenie i drenaż limfatyczny

• kinesiotaping estetyczny, czyli dynamiczne plastrowanie, które wspiera regenerację tkanek po masażu, usprawnia drenaż, modeluje i działa liftingująco

VIZAGOlift® to całościowa praca, zarówno na ciele jak i twarzy, skupiająca się nad przywróceniem młodzieńczych i harmonijnych proporcji twarzy. Podczas pracy wykorzystywane są techniki osteopatyczne, terapia czaszkowo-krzyżowa, mioplastyka, terapia wisceralna oraz masaż interplastyczny (transbukalny). Pracujemy na miednicy i brzuchu, czyli fundamencie wyglądu naszej twarzy. Dzięki tak złożonej estetycznej terapii manualnej wpływamy nie tylko na twarz,
ale również na całe ciało, skupiając się na niwelowaniu wszelkich napięć, wyciszaniu układu nerwowego, regulowaniu procesów stagnacyjnych m.in. zaburzeń limfatycznych oraz na łagodzeniu dolegliwości bólowych, a także korygujemy postawę ciała.


Podczas wykonywania terapii angażujemy do pracy układ mięśniowy, nerwowy, krążeniowy, metaboliczny i oddechowy. Koncentrujemy się przede wszystkim na przyczynach zmian związanych z wiekiem (nieprawidłowa postawa, skrajne napięcia w takich obszarach jak wdowi garb, śródpiersie, jama brzuszna czy brak mobilności miednicy) a nie ich objawach (drugi podbródek, opadający owal twarzy, opadające powieki, bruzdy, zmarszczki), uruchamiając potężny proces gojenia i samouzdrawiania organizmu. Działamy globalnie, a nie lokalnie mając na uwadze skuteczny i długoterminowy efekt odmłodzenia.

VIZAGOLIFT

Jest japońską techniką masażu twarzy. Polega na dosyć intensywnym masażu tkanek głębokich twarzy. Powszechnie określany, jako niechirurgiczny lifting twarzy. Podczas masażu Kobido rozluźniamy również mięśnie barków, karku, ramion i głowy. Jest niezwykle relaksujący, dlatego jest elementem każdego rytuały na twarz w Oazie. Regularnie wykonywany może doprowadzić do bardzo naturalnego efektu odmłodzenia.


Na Kobido składa się 5 etapów:

• głęboka praca “na sucho”

• etap relaksacyjny na oleju hydrofilnym

• drenaż limfatyczny

• etap liftingujący

• akupresura


Dzięki regularnemu masażowi Kobido możliwe jest:

• zniwelowanie napięcia mięśniowego i jednocześnie zniwelowanie drobnych zmarszczek mimicznych

• zmniejszenie oznak starzenia się skóry

• odzyskanie młodszego wyglądu twarzy w efekcie głębokiego masażu mięśni

• podniesienie policzków i owalu twarzy

• pobudzenie metabolizmu komórkowego, dzięki czemu regeneracja przebiega dużo szybciej.

Kobido

Jest to holistyczny zabieg odmładzający twarz, który liftinguje owal twarzy, redukuje zmarszczki
i odświeża skórę. Poprzez stymulację punktów i stref na twarzy głęboko oddziałuje na tkanki pobudzając naturalne procesy regeneracji twarzy i całego ciała. Zabieg pobudza proces usuwania toksyn, tonizuje i ujędrnia skórę, minimalizuje cienkie linie i spłyca zmarszczki głębokie, pomaga eliminować przebarwienia i trądzik, a także działa rozświetlająco i odświeżająco na cerę.


Polecany kobietom i mężczyznom w każdym wieku – doskonale działa jako metoda zapobiegania starzeniu się, jak i zmniejsza efekty starzenia skóry dojrzałej. Terapia ta stanowi idealną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.


Istotą Japońskiego cosmoliftingu twarzy jest manualny masaż mięśni twarzy oraz stymulacja tradycyjnych punktów akupresury twarzy w połączeniu z głębokim liftingiem oraz drenażem limfatycznym.


Dzięki elementom akupresury i refleksologii twarzy, zabieg tonizuje układ nerwowy, pomaga wyciszyć umysł i zrelaksować się na głębokim poziomie.

Cosmolifting

Napięcia w taśmach powięziowych, a co za tym idzie - nieprawidłowa postawa skutkują opadaniem narządów wewnętrznych, opadaniem piersi i zastojem wodnym czy limfatycznym, co na pierwszy rzut oka często jest mylone z nadmiarem tkanki tłuszczowej.


Japoński lifting 3D innowacyjna technika, która składa się z masażu mięśniowo-powięziowego
z drenażem limfatycznym i elementami masażu wisceralnego (powłok brzusznych) który reguluje perystaltykę jelit, przywraca prawidłowe napięcie w obrębie jamy brzusznej oraz wspomaga metabolizm. Wszystko po to aby usprawnić procesy trawienia i oczyszczania organizmu. Podczas masażu opracowujemy również klatkę piersiową i przywracamy jędrność i objętość piersiom poprzez pracę na mięśniu piersiowym, który z czasem opada, co jest jednym z powodów opadania piersi.


Masaż rozpoczynamy masażem pleców w celu korekty postawy co pozwoli na rozluźnienie napięć, często gromadzonych przez lata.


Japoński lifting fenomenalny jest dla osób z cukrzycą oraz z problemami z trzustką i żołądkiem. Wspomaga wszystkie procesy detoksykacji organizmu więc rekomendowany jest dla osób, które przechodzą detoks.


Również rekomendowany Panom, którzy chcą zdefiniować mięśnie brzucha i klatki piersiowej.


Jakich efektów możemy się spodziewać?

• korekta postawy

• uwydatnione i jędrniejsze piersi

• zmniejszenie objętości w talii

• drenaż limfatyczny

• usprawnienie pracy narządów wewnętrznych

• czuć niewiarygodną przestrzeń w ciele

Japoński lifting 3D

To unikatowa mieszanka specjalnie opracowanych i autoklawizowanych ziół - adaptogenów, a dokładniej wyselekcjonowanych z nich składników. Może być łączona z różnymi bazami
w postaci żeli, kwasów, masek czy kremów, w celu nadania jej kierunkowego działania
i odpowiedzi wycelowanej w problem skórny takie jak:
– trądzik zaskórnikowy, krostkowy, grudkowy, a nawet ropowiczy
– trądzik różowaty
– skóry cienkie i delikatne, naczyniowe
i wrażliwe
– dojrzałe, suche, ze zmarszczkami i wiotką skórą, z utratą owalu
– przebarwienia pozapalne i polekowe,
piegi, ostuda, plamy posłoneczne
– blizny i nierówności skóry
– skóry odwodnione, z zaburzonym płaszczem hydrolipidowym


W skład modulatora wchodzą: melisa, mięta i skrzyp polny, które dostarczają ponad 20 rodzajów kwasów różnorodnie działających na skórę w sposób adaptogenny oraz ponad 300 związków aktywnych.


Dobroczynne działanie Modulatora Ziołowego udało się uzyskać wyłącznie, dzięki dobrej technologii i badaniom wpływu poszczególnych ziół na siebie nawzajem w laboratoriach Medex. Ich synergizm pozwolił na aktywne wykorzystanie ich optymalnej mocy poszczególnych składowych, by uzyskać długotrwałe rezultaty i umożliwiać regulowanie poszczególnych funkcji skóry.


Dzięki synergii mieszanki ziół z połączeniu
z różnymi bazami (kwasy o różnym stężeniu, sera, kremy, maski) możemy personalizować zabiegi. Jest innowacyjny i unikatowy, ponieważ zawiera substraty adaptogenne. Adaptogeny mają wysoką zdolność regulacji procesów, które w sposób nieprawidłowy zachodzą w naszej skórze. 95% tych substratów nie znajdziemy w żadnych kremach, ani maskach. Jest to zabieg całoroczny, nie występuje łuszczenie skóry, nie uwrażliwia, zawierają dużą ilość antyoksydantów, które chronią nas przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.

Jest to topowy zabieg głębokiego oczyszczania skóry dla każdego rodzaju cery od firmy MEDEX, który może być stosowany samodzielnie (jako zabieg expresowy/lunchowy) lub przed każdym innym zabiegiem pielęgnacyjnym. Składa się z 3 lub 4 kroków w zależności od potrzeb skóry. Jest przyjemny i bezbolesny opatentowany na bazie 3 lub 4 różnych peelingów działających na struktury skóry.


Przeznaczony dla wszystkich rodzajów cer, nawet wrażliwych i z trądzikiem różowatym. Jego dużą zaletą jest to, że znakomicie się sprawdza przy skórach podrażnionych, zaczerwienionych z uczuciem ciągłego dyskomfortu na twarzy (pieczenie, ściągnięcie) oraz możliwość stosowania
go na wrażliwe okolice oka. Jest zabiegiem przeznaczonym dla każdego rodzaju cery. Dla skór zarówno dojrzałych, szarych, potrzebujących rewitalizacji, a także mieszanych, tłustych i trądzikowych
z nadmiernym wydzielaniem sebum
i rozszerzonymi porami.


Celem zabiegu jest PRZEDE WSZYSTKIM gruntowne oczyszczenie samo w sobie lub przygotowanie skóry do wchłaniania dalszych składników aktywnych w bardziej rozszerzonych kuracjach.


Przy skórach trądzikowych, z rozszerzonymi porami i nadmiarem sebum, uzyskujemy zmatowienie skóry, usunięcie żółtawego kolorytu i nadmiernie zrogowaciałej skóry. Następuję regulacja flory bakteryjnej
i ograniczenie jej chorobotwórczych bakterii, co w efekcie ogranicza rozkwit grudek
i krostek trądzikowych.


Przy skórach szarych, zmęczonych, cienkich, skórach palaczy czy niedotlenionych następuje rozjaśnienie, nawilżenie, poprawa mikrocyrkulacji krwi i limfy oraz wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych.


Przy skórach dojrzałych i wiotkich następuje wygładzenie, poprawę jędrności
i elastyczności.


Przy skórach suchych , wrażliwych
i z trądzikiem różowatym - uspokojenie
i zniesienie czerwonego kolorytu oraz ograniczenie powstawania rumienia, wyciszenie skóry, wzmocnienie naczyń oraz ukojenie i wyciszenie nadreaktywności receptorów skórnych i wzmocnienie układu odpornościowego, aby reagował prawidłowo.

Formuła Slow Release to najprościej mówiąc złuszczanie skóry peelingiem chemicznym, jednak zupełnie innym niż wszystkie inne. Cząsteczki kwasu uwalniają się stopniowo, przez 2-3 dni, penetrując poszczególne, coraz głębsze warstwy skóry. Taki proces zapobiega rozpowszechnionym i modnym natychmiastowym złuszczeniem po zbyt ostrym stanie zapalnym i poparzeniu skóry. Dzięki formule Slow Release skóra ma możliwość zaadaptować się fizjologicznie
do działających czynników i dostosować tempo naprawy i regeneracji do proporcji uszkodzenia. Standardowe skutki uboczne
i komplikacje pozabiegowe są zmniejszone
o 80%.


Mamy tutaj gwarancję stabilności kwasu podczas całego procesu eksfoliacji
i w procedurze pozabiegowej. Penetrując
w głąb skóry nie zmieniają swoich właściwości pod wpływem bombardujących ich czynników tylko zachowują swoją formułę i dzięki temu pierwotną efektywność.


Zabezpieczona jest również genetyka skóry. Działając na skórę różnymi czynnikami wpływamy na tempo metabolizmu, podziałów mitotycznych komórek czy ich różnicowania, zmieniając, a czasem nawet drastycznie zaburzając pierwotne funkcje skóry. To może prowadzić do wielu pozytywnych ale i też negatywnych skutków. Dlatego formuła Slow Release nie ingeruje
w genetykę i genotyp skóry, nie powoduje mutacji genów tylko współgra ze skórą.


Podczas zabiegu oceniany jest stan skóry
i dobierany jest odpowiedni preparat.

Efekty, których możemy się spodziewać:

– redukcja przebarwień / nierówności skóry
/ przebarwień pozapalnych

– zniwelowanie trądziku / trądziku różowatego / łojotoku
– redukcja rozszerzonych porów
– nawilżenie skóry
– redukcja blizn / zmarszczek

Jest to unikatowa pielęgnacja antyoksydacyjna, aby przeciwdziałać starzeniu się skóry. Skóra każdego dnia, niezależnie czy śpimy, czy jesteśmy aktywni, bombardowana jest przez szereg czynników wewnętrznych i zewnętrznych (promieniowanie UVA i UVB, blue light, dym tytoniowy, alkohol, kawa, używki, zanieczyszczenia przemysłowe, pestycydy
w pożywieniu, szybkie tempo życia), powodujących tzw. stres oksydacyjny
i powstawanie wolnych rodników. Wolne rodniki to niestabilne cząsteczki, które za wszelką cenę dążą do ustabilizowania swojej formy, poprzez uszkadzanie zdrowych komórek, czy kolagenu. Takie uszkodzone komórki wchodzą w kolejne reakcje wolnorodnikowe, zapoczątkowując całą kaskadę tzw. stresu oksydacyjnego. A co
za tym idzie, starzenie się skóry i zaburzenie
jej funkcji oraz regeneracji.


W odpowiedzi na nieunikniony stres oksydacyjny Laboratoria MEDEX stworzyły panaceum hamujące, redukujące
i odwracające jego skutki. Stabilna witamina C, powszechnie znana, jednak mało doceniana, jest jednym z najskuteczniejszych przeciwutleniaczy zapobiegającym reakcjom wolnorodnikowym. Jest 4 krotnie stabilizowana, nie ulega oksydacji
w kontakcie z powietrzem atmosferycznym. Podczas stosowania, ulega uwolnieniu dopiero w głębszych partiach skóry, gdzie jest potrzebna. Dzieje się tak dlatego,
że umieszczono ją w różnych rodzajach
i wielkościach liposomów.


Liposomy w kosmetykach to nośniki składników aktywnych, gdzie substancja
w nich zamknięta jest stopniowo uwalniana. Można zamknąć w nich bogate substancje, które nie miałyby możliwości przeniknąć przez skórę samoistnie. Dodatkowo budowa liposomu chroni substancję w nim zawartą przed działaniem czynników zewnętrznych, dzięki czemu wprowadzana jest
w niezmienionej postaci. Dlatego
w liposomach najczęściej zamyka się substancje, które działają tylko powierzchniowo i nie przenikają przez naskórek - jak np. właśnie witamina C.


W celu przygotowania skóry najpierw wykonujemy 3 Stopniowe Oczyszczanie.


Efekty, jakie możemy uzyskać:

– głębokie nawilżenie i odżywienie skóry

– rozjaśnienie, redukcja przebarwień posłonecznych i potrądzikowych

– terapia przeciwrodnikowa, chroni przed stresem oksydacyjnym

– terapia przeciwstarzeniowa

– poprawa elastyczności skóry

Jest to najbardziej ekskluzywny rytuał
na twarz w naszej Oazie. Jeśli chcesz podarować swojej skórze coś naprawdę wyjątkowego - będzie to właśnie Charlotte Sophie.


Firma Medex stworzyła linię dla najbardziej wymagających konsumentów. Głównym składnikiem produktów z linii Charlotte Sophie to kawior, pozyskiwany z własnych stawów hodowlanych. Algi, używane w tych produktach są pozyskiwane na Mauritiusie
i suszone w pełnym słońcu.


Podczas tego rytuału wykonujemy głęboki masaż liftingujący twarzy i przygotowujemy skórę najpierw 3 Stopniowym Oczyszczaniem, a następnie Modulatorem Ziołowym. Tak przygotowana skóra będzie chłonąć składniki aktywne w pełni.


Produkty z linii Charlotte Sophie posiadają białkowy element, który wspomaga ziarninowanie. Ziarninowanie to proces zapalny w którym skóra bardzo mocno pracuje. Ziarnina to tworząca się w dnie rany otwartej tkanka złożona z pączkujących naczyń krwionośnych, fibroblastów oraz kolagenu. Jednym z procesów gojenia się rany (gojenie wtórne) jest ziarninowanie rany. Polega ono na tworzeniu się w miejscu uszkodzenia tkanki, zwanej ziarniną. Zatem skóra poddana stymulacji podczas tego rytuału będzie działać regenerująco
i przeciwstarzeniowo.


Jaka skóra najbardziej skorzysta z tego rytuału?

– wiotka, pozbawiona blasku, cienka

– sucha, z zaburzonym płaszczem hydrolipidowym, z AZS

– dojrzała, z wyraźnymi oznakami starzenia

– potrzebująca głębokiego nawilżenia, stymulacji i regeneracji

Jeśli chcesz w wyjątkowy sposób zadbać
o skórę twarzy, szyi i dekoltu, ale nie masz pojęcia, który rytuał będzie odpowiedni właśnie dla Ciebie, proponujemy wybrać personalizowaną terapię.


Podczas tego rytuału ustalamy potrzeby skóry i łączymy powyższe zabiegi w taki sposób, by otrzymać jak najlepsze rezultaty, a przy tym wprowadzić Cię w stan głębokiego relaksu.


Ten rytuał zazwyczaj trwa najdłużej, ponieważ łączymy ze sobą różne pielęgnacje, na przykład
3 Stopniowe Oczyszczanie Skóry
z Modulatorem Ziołowym.

brzuch i klatka piersiowa

Powięź jest tkanką łączną, która przenika i okala mięśnie. Napięcie tych powięzi powoduje ból i zastoje w nogach, czego konsekwencją może być cellulit. Dokładne opracowanie mięśniowo-powięziowe razem z drenażem limfatycznym daje fenomenalne i długotrwałe efekty przy terapii cellulitu.


Prawdziwą przyczyną cellulitu są napięte powięzi, które uciskają na tkankę mięśniową i tłuszczową, powodując efekt skórki pomarańczowej. Uwolnienie od tych napięć powoduje równomierne rozłożenie tkanki tłuszczowej na nogach, a także długotrwałe pozbycie się zastojów wodno-limfatycznych.


Japoński lifting 3D nóg i pośladków zaczynamy od masażu powięziowo-mięśniowego pleców. Dokładnie opracowane plecy powodują korektę postawy, a także uwydatnienie talii. Następnie przechodzimy do opracowania taśm powięziowych przednich tylnych i bocznych nóg. Elementem masażu jest też refleksologia stóp i drenaż limfatyczny.


Pomimo antycellulitowego efektu, masaż polecany jest również panom, ponieważ rewelacyjnie redukuje napięcia w nogach. Fenomenalny będzie dla sportowców.


Jakich efektów możemy się spodziewać?

• korekta postawy

• redukcja i likwidacja cellulitu

• redukcja napięć w nogach, stopach i plecach

• po serii zabiegów możemy spodziewać się poprawy chodu

• redukcja zastojów wodnych i limfatycznych

• czuć niewiarygodną przestrzeń w ciele

Japoński lifting 3D

nogi i pośladki

Głównym powodem starzenia się twarzy wcale nie jest zmniejszona produkcja kolagenu w skórze. Głównym elementem starzenia się twarzy jest… UWAGA.. nasza postawa! Długie godziny spędzone w pracy w pozycji siedzącej, bądź innej, która wymusza na naszych ciałach jednej pozycji, może powodować skrzywienia kręgosłupa. Już nawet małe nieprawidłowości mogą powodować na przykład opadanie owalu twarzy. Dzięki fenomenalnym technikom zawartym w tym masażu, jesteśmy w stanie pomóc naszym Gościom “się wyprostować” i zmniejszyć napięcia w obrębie barków i szyi, co istotnie wpływa na wygląd naszej twarzy.


Tę terapię japońską również zaczynamy od masażu pleców. Jest bardziej rozbudowana niż podczas masażu japońskiego na brzuch, lub nogi. Zawiera naprawdę głębokie techniki mięśniowo-powięziowe, które są w stanie poradzić sobie nawet ze skoliozą. Tutaj dokładne opracowanie napięć w mięśniach barków i szyi, pozwala nam uzyskać piękny owal twarzy, podnieść opadające powieki, uzyskać młodszy wygląd. Specjalnie opracowane techniki masażu na twarz, w połączeniu z punktami spustowymi, dają fenomenalny efekt odmłodzenia


.Jakich efektów możemy się spodziewać?

• korekta postawy / kręgosłupa

• wysmuklenie talii

• redukcja napięć

• piękny owal twarzy, podniesienie opadającej powieki, zmniejszenie bruzd i zmarszczek

• świeży, wypoczęty wygląd

• lepsze samopoczucie

• czuć niewiarygodną przestrzeń w ciele

twarz

Japoński lifting 3D

Technika ta jest odkryciem i niewątpliwym zaskoczeniem w terapii antycellulitowej i ujędrniającej. Ten holistyczny masaż to połączenie drenażu limfatycznego, manualnych technik masażu z intensywną pracą za pomocą specjalnych, anatomicznie zaprojektowanych drewnianych narzędzi.


Zalety maderoterapii:

Zapobiega rozstępom, zwalcza cellulit i może spowodować zmniejszenie obwodów. Masaż za pomocą drewnianych narzędzi ma na celu osiągnięcie redukcji tkanki tłuszczowej, zmniejszenie cellulitu, ujędrnienie, wygładzenie i wymodelowanie ciała.


Efekty maderoterapii:

• eliminacja cellulitu i nagromadzonego tłuszczu

• modelowanie sylwetki

• ujędrnienie skóry

• zmniejszenie obwodu

• poprawa elastyczności i wyglądu skóry

• pobudzenie krążenia

• eliminacja zastojów limfatycznych

• redukcja stresu

• odprężenie i ogólne wyciszenie organizmu


Zamierzone i zauważalne efekty są w większości przypadków widoczne już po trzeciej sesji. Jednak pełna terapia zakłada wykonanie od 10 do 12 masaży, wykonywanych nie rzadziej niż raz lub dwa razy w tygodniu. Musimy pamiętać o tym, że efekt terapii jest indywidualny wobec każdej osoby
i zależy od wielu współwystępujących czynników

Maderoterapia

Holistyczny program modelowania
i odmładzania twarzy. Jest to połączenie zaawansowanych technik, jak masaż transbukalny, osteoplastyka czy mioplastyka. Dzięki ich zastosowaniu podczas jednej sesji zabiegowej możemy uzyskać spektakularne efekty rehabilitacji estetycznej i osiągnąć długotrwały rezultat biologicznego odmłodzenia naszej twarzy i ciała, nawet
o kilka lat. Facemodeling Program działa
na najgłębszych strukturach tkanek i mięśni, dzięki czemu następuje ich głęboka odbudowa, odnowa i zdrowienie. Ta specjalistyczna metoda łączy unikalne
i zaawansowane techniki stymulujące odnowę biologiczną i estetyczną twarzy,
a jej niepodważalna skuteczność oparta jest o uzyskane efekty terapeutyczne wśród milionów ludzi na całym świecie.


Wielopłaszczyznowa multiterapia przywraca tkankom ich fizjologiczną harmonię, dzięki czemu doskonale sprawdza się w zakresie wspierania leczenia ortodontycznego, stomatologicznego i wszelkich zabiegach
z pogranicza medycyny estetycznej. Zabiegi terapii Facemodelingu doskonale przygotowują tkanki do chirurgii plastycznej twarzy i piersi, a także stanowią niebywałe wsparcie w rekonwalescencji pozabiegowej.


FACEMODELING PROGRAM zapewnia:

• natychmiastowy efekt odmłodzenia
i poprawę jakości skóry

• lifting całego owalu z uniesieniem dolnej partii twarzy, kącików ust oraz efekt young eye

• przywrócenie blasku i napięcia skóry twarzy, szyi i dekoltu

• stymulację kolagenu oraz elastyny wspomagające regenerację i odnowę skóry

• niwelowanie bruzd, obrzęków i cieni pod oczami

• skuteczną pracę nad wypełnieniem oraz złagodzeniem rysów naszej twarzy

• uwalnianie napięć i blokad w obszarze mięśni i powięzi

• odbudowę naczyń włosowatych oraz lepsze odżywienie tkanek


Na zabieg FACEMODELING PROGRAM składa się:

• masaż tkanek głębokich

• osteoplastyka, poprawiająca mobilność układu kostno-mięśniowego

• masaż transbukalny, czyli technika masażu wykonywana wewnątrz ust, która przywraca rozluźnienie mięśniowe oraz elastyczność najgłębiej położonych struktur

• kapilaroterapia - masaż próżniowy szklanymi bańkami, poprawiający krążenie
i drenaż limfatyczny

• kinesiotaping estetyczny, czyli dynamiczne plastrowanie, które wspiera regenerację tkanek po masażu, usprawnia drenaż, modeluje i działa liftingująco

VIZAGOlift® to całościowa praca, zarówno na ciele jak i twarzy, skupiająca się nad przywróceniem młodzieńczych
i harmonijnych proporcji twarzy.
Podczas pracy wykorzystywane są techniki osteopatyczne, terapia czaszkowo-krzyżowa, mioplastyka, terapia wisceralna oraz masaż interplastyczny (transbukalny). Pracujemy
na miednicy i brzuchu, czyli fundamencie wyglądu naszej twarzy. Dzięki tak złożonej estetycznej terapii manualnej wpływamy
nie tylko na twarz, ale również na całe ciało, skupiając się na niwelowaniu wszelkich napięć, wyciszaniu układu nerwowego, regulowaniu procesów stagnacyjnych m.in. zaburzeń limfatycznych oraz na łagodzeniu dolegliwości bólowych, a także korygujemy postawę ciała.


Podczas wykonywania terapii angażujemy do pracy układ mięśniowy, nerwowy, krążeniowy, metaboliczny i oddechowy. Koncentrujemy się przede wszystkim na przyczynach zmian związanych z wiekiem (nieprawidłowa postawa, skrajne napięcia
w takich obszarach jak wdowi garb, śródpiersie, jama brzuszna czy brak mobilności miednicy) a nie ich objawach (drugi podbródek, opadający owal twarzy, opadające powieki, bruzdy, zmarszczki), uruchamiając potężny proces gojenia
i samouzdrawiania organizmu. Działamy globalnie, a nie lokalnie mając na uwadze skuteczny i długoterminowy efekt odmłodzenia.

Jest japońską techniką masażu twarzy. Polega na dosyć intensywnym masażu tkanek głębokich twarzy. Powszechnie określany, jako niechirurgiczny lifting twarzy. Podczas masażu Kobido rozluźniamy również mięśnie barków, karku, ramion
i głowy. Jest niezwykle relaksujący, dlatego jest elementem każdego rytuały na twarz
w Oazie. Regularnie wykonywany może doprowadzić do bardzo naturalnego efektu odmłodzenia.


Na Kobido składa się 5 etapów:

• głęboka praca “na sucho”

• etap relaksacyjny na oleju hydrofilnym

• drenaż limfatyczny

• etap liftingujący

• akupresura


Dzięki regularnemu masażowi Kobido możliwe jest:

• zniwelowanie napięcia mięśniowego
i jednocześnie zniwelowanie drobnych zmarszczek mimicznych

• zmniejszenie oznak starzenia się skóry

• odzyskanie młodszego wyglądu twarzy
w efekcie głębokiego masażu mięśni

• podniesienie policzków i owalu twarzy

• pobudzenie metabolizmu komórkowego, dzięki czemu regeneracja przebiega dużo szybciej.

Jest to holistyczny zabieg odmładzający twarz, który liftinguje owal twarzy, redukuje zmarszczki i odświeża skórę. Poprzez stymulację punktów i stref na twarzy głęboko oddziałuje na tkanki pobudzając naturalne procesy regeneracji twarzy
i całego ciała. Zabieg pobudza proces usuwania toksyn, tonizuje i ujędrnia skórę, minimalizuje cienkie linie i spłyca zmarszczki głębokie, pomaga eliminować przebarwienia i trądzik, a także działa rozświetlająco
i odświeżająco na cerę.


Polecany kobietom i mężczyznom w każdym wieku – doskonale działa jako metoda zapobiegania starzeniu się, jak i zmniejsza efekty starzenia skóry dojrzałej. Terapia ta stanowi idealną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.


Istotą Japońskiego cosmoliftingu twarzy jest manualny masaż mięśni twarzy oraz stymulacja tradycyjnych punktów akupresury twarzy w połączeniu z głębokim liftingiem oraz drenażem limfatycznym.


Dzięki elementom akupresury i refleksologii twarzy, zabieg tonizuje układ nerwowy, pomaga wyciszyć umysł i zrelaksować się na głębokim poziomie.

Napięcia w taśmach powięziowych, a co za tym idzie - nieprawidłowa postawa skutkują opadaniem narządów wewnętrznych, opadaniem piersi i zastojem wodnym czy limfatycznym, co na pierwszy rzut oka często jest mylone z nadmiarem tkanki tłuszczowej.


Japoński lifting 3D innowacyjna technika, która składa się z masażu mięśniowo-powięziowego z drenażem limfatycznym
i elementami masażu wisceralnego (powłok brzusznych) który reguluje perystaltykę jelit, przywraca prawidłowe napięcie w obrębie jamy brzusznej oraz wspomaga metabolizm. Wszystko po to aby usprawnić procesy trawienia i oczyszczania organizmu. Podczas masażu opracowujemy również klatkę piersiową i przywracamy jędrność i objętość piersiom poprzez pracę na mięśniu piersiowym, który z czasem opada, co jest jednym z powodów opadania piersi.


Masaż rozpoczynamy masażem pleców
w celu korekty postawy co pozwoli na rozluźnienie napięć, często gromadzonych przez lata.


Japoński lifting fenomenalny jest dla osób
z cukrzycą oraz z problemami z trzustką
i żołądkiem. Wspomaga wszystkie procesy detoksykacji organizmu więc rekomendowany jest dla osób, które przechodzą detoks.


Również rekomendowany Panom, którzy chcą zdefiniować mięśnie brzucha i klatki piersiowej.


Jakich efektów możemy się spodziewać?

• korekta postawy

• uwydatnione i jędrniejsze piersi

• zmniejszenie objętości w talii

• drenaż limfatyczny

• usprawnienie pracy narządów wewnętrznych

• czuć niewiarygodną przestrzeń w ciele

Powięź jest tkanką łączną, która przenika
i okala mięśnie. Napięcie tych powięzi powoduje ból i zastoje w nogach, czego konsekwencją może być cellulit. Dokładne opracowanie mięśniowo-powięziowe razem z drenażem limfatycznym daje fenomenalne i długotrwałe efekty przy terapii cellulitu.


Prawdziwą przyczyną cellulitu są napięte powięzi, które uciskają na tkankę mięśniową i tłuszczową, powodując efekt skórki pomarańczowej. Uwolnienie od tych napięć powoduje równomierne rozłożenie tkanki tłuszczowej na nogach, a także długotrwałe pozbycie się zastojów wodno-limfatycznych.


Japoński lifting 3D nóg i pośladków zaczynamy od masażu powięziowo-mięśniowego pleców. Dokładnie opracowane plecy powodują korektę postawy, a także uwydatnienie talii. Następnie przechodzimy do opracowania taśm powięziowych przednich tylnych
i bocznych nóg. Elementem masażu jest też refleksologia stóp i drenaż limfatyczny.


Pomimo antycellulitowego efektu, masaż polecany jest również panom, ponieważ rewelacyjnie redukuje napięcia w nogach. Fenomenalny będzie dla sportowców.


Jakich efektów możemy się spodziewać?

• korekta postawy

• redukcja i likwidacja cellulitu

• redukcja napięć w nogach, stopach
i plecach

• po serii zabiegów możemy spodziewać się poprawy chodu

• redukcja zastojów wodnych i limfatycznych

• czuć niewiarygodną przestrzeń w ciele

Głównym powodem starzenia się twarzy wcale nie jest zmniejszona produkcja kolagenu w skórze. Głównym elementem starzenia się twarzy jest… UWAGA.. nasza postawa! Długie godziny spędzone w pracy w pozycji siedzącej, bądź innej, która wymusza na naszych ciałach jednej pozycji, może powodować skrzywienia kręgosłupa. Już nawet małe nieprawidłowości mogą powodować na przykład opadanie owalu twarzy. Dzięki fenomenalnym technikom zawartym w tym masażu, jesteśmy w stanie pomóc naszym Gościom “się wyprostować”
i zmniejszyć napięcia w obrębie barków
i szyi, co istotnie wpływa na wygląd naszej twarzy.


Tę terapię japońską również zaczynamy od masażu pleców. Jest bardziej rozbudowana niż podczas masażu japońskiego na brzuch, lub nogi. Zawiera naprawdę głębokie techniki mięśniowo-powięziowe, które są
w stanie poradzić sobie nawet ze skoliozą. Tutaj dokładne opracowanie napięć
w mięśniach barków i szyi, pozwala nam uzyskać piękny owal twarzy, podnieść opadające powieki, uzyskać młodszy wygląd. Specjalnie opracowane techniki masażu na twarz, w połączeniu z punktami spustowymi, dają fenomenalny efekt odmłodzenia


.Jakich efektów możemy się spodziewać?

• korekta postawy / kręgosłupa

• wysmuklenie talii

• redukcja napięć

• piękny owal twarzy, podniesienie opadającej powieki, zmniejszenie bruzd
i zmarszczek

• świeży, wypoczęty wygląd

• lepsze samopoczucie

• czuć niewiarygodną przestrzeń w ciele

Technika ta jest odkryciem i niewątpliwym zaskoczeniem w terapii antycellulitowej
i ujędrniającej. Ten holistyczny masaż
to połączenie drenażu limfatycznego, manualnych technik masażu z intensywną pracą za pomocą specjalnych, anatomicznie zaprojektowanych drewnianych narzędzi.


Zalety maderoterapii:

Zapobiega rozstępom, zwalcza cellulit
i może spowodować zmniejszenie obwodów. Masaż za pomocą drewnianych narzędzi ma na celu osiągnięcie redukcji tkanki tłuszczowej, zmniejszenie cellulitu, ujędrnienie, wygładzenie i wymodelowanie ciała.


Efekty maderoterapii:

• eliminacja cellulitu i nagromadzonego tłuszczu

• modelowanie sylwetki

• ujędrnienie skóry

• zmniejszenie obwodu

• poprawa elastyczności i wyglądu skóry

• pobudzenie krążenia

• eliminacja zastojów limfatycznych

• redukcja stresu

• odprężenie i ogólne wyciszenie organizmu


Zamierzone i zauważalne efekty są
w większości przypadków widoczne już

po trzeciej sesji. Jednak pełna terapia zakłada wykonanie od 10 do 12 masaży, wykonywanych nie rzadziej niż raz lub dwa razy w tygodniu. Musimy pamiętać o tym, że efekt terapii jest indywidualny wobec każdej osoby i zależy od wielu współwystępujących czynników

Image

W Oazie wierzymy w moc uzdrawiającą roślin
w połączeniu z dotykiem. Dlatego też stworzyliśmy autorskie rytuały na ciało, bazujące na specjalnych technikach masażowych. Dopełnieniem będą tutaj takie rośliny jak algi, lawenda, kamfora, czy torfy. Produkt jest specjalnie wyselekcjonowany, by działać nie tylko na skórę, ale również na układ mięśniowy, nerwowy, krwionośny
i stawy. Poczuj prawdziwe ukojenie i regenerację.

Rytuały na ciało

W Oazie wierzymy w moc uzdrawiającą roślin w połączeniu z dotykiem. Dlatego też stworzyliśmy autorskie rytuały na ciało, bazujące na specjalnych technikach masażowych. Dopełnieniem będą tutaj takie rośliny jak algi, lawenda, kamfora, czy torfy. Produkt jest specjalnie wyselekcjonowany, by działać nie tylko na skórę, ale również na układ mięśniowy, nerwowy, krwionośny
i stawy. Poczuj prawdziwe ukojenie
i regenerację.

W Oazie wierzymy w moc uzdrawiającą roślin w połączeniu z dotykiem. Dlatego też stworzyliśmy autorskie rytuały na ciało, bazujące na specjalnych technikach masażowych. Dopełnieniem będą tutaj takie rośliny jak algi, lawenda, kamfora, czy torfy. Produkt jest specjalnie wyselekcjonowany, by działać nie tylko na skórę, ale również na układ mięśniowy, nerwowy, krwionośny
i stawy. Poczuj prawdziwe ukojenie
i regenerację.

Image

Rytuał Redukcji Stresu

Przepracowanie, przebodźcowanie, długie godziny w pracy przed komputerem czy przy telefonie, nadmierna ilość obowiązków powodują przeciążenie układu nerwowego. Może to doprowadzić do takich objawów jak między innymi problemy z koncentracją, problemy ze snem, rozdrażnienie, spadek odporności, stany depresyjne i niepokój.


Na pomoc przychodzi Rytuał Redukcji Stresu, który na głębokim poziomie wycisza układ nerwowy wprowadzając Cię w niezwykły stan relaksu. Rytuał jest połączeniem zabiegu pielęgnacyjnego na ciało z terapeutyczną mocą olejów eterycznych, zwieńczony personalizowanym masażem.


Peeling całego ciała przygotowuje skórę na absorpcję składników aktywnych. Następnie nakładamy ciepłą maskę na ciało, zawierającą absoluty olejów eterycznych z lawendy.


Lawenda ta pozyskiwana jest z ekologicznych plantacji z prowansalskich pól i suszona na słońcu. Absoluty, czyli 100% ekstrakt z rośliny to prawdziwe ukojenie dla zmysłów i zmęczonego ciała.


Maska działa dwutorowo - poprzez błony komórkowe komórek naskórka wnika do krwiobiegu, a z tym do narządów wewnętrznych, jak również cząsteczki zapachowe oleju eterycznego poprzez opuszki węchowe w jamie nosowej, prosto do układu limbicznego, który jest odpowiedzialny za emocje i pamięć. Maskę mieszamy z ciepłymi olejami hydrofilowymi i wykonujemy masaż. Na koniec rytuału zmywamy maskę ciepłymi kompresami by dopełnić to doświadczenie.


Sugerujemy, by nie brać prysznica zaraz po zabiegu, by produkt mógł “pracować” w ciele jeszcze przez jakiś czas.


Czas trwania zabiegu: 120 minut

Jeśli dolegają Ci bóle stawów i mięśni, cierpisz na chroniczne przemęczenie i bóle, może to znaczyć, że utrzymuje się w Twoim ciele długotrwały stan zapalny. Rytuał torfowy będzie ratunkiem dla Twojego ciała.


Torfy, z których składa się maska, to roślinne osady organiczne, które powstawały długi czas bez dostępu powietrza i w odpowiedniej temperaturze o podwyższonej wilgotności. Jako naturalny surowiec zawiera składniki odżywcze, które głęboko penetrując w skórę, odżywiają ją i detoksykują, pomagając oczyścić z toksyn.


Dzięki dużej pojemności cieplnej powodują efekt silnego, głębokiego i równomiernego przegrzania tkanek (nawet do 45C), co generuje procesy zdrowienia. W połączeniu z masażem dobranym do Twoich potrzeb skutecznie łagodzi stany bólowe, poprawia ukrwienie napiętych tkanek, przywraca przepływ krwi oraz rozluźnia napięcia zesztywniających mięśni.


Cel zabiegu:

• poprawa ukrwienia i przemiany materii tkanek

• odżywienie i regeneracja komórek

• działanie odkwaszające i przeciwzapalne

• rozluźnienie mięśni, zmniejszenie ich bolesności

• złagodzenie stanów bólowych stawów

• ulga przy wszystkich chorobach i stanach zapalnych stawów i mięśni

• głębokie nawilżenie skóry


Przebieg zabiegu:

Na początku rytuału wykonujemy peeling ciała, by dokładnie złuszczyć martwy naskórek. Po prysznicu i zmyciu pozostałości peelingu, na przygotowaną skórę nakładamy torfy
i mieszamy z ciepłymi olejami. Wykonujemy personalizowany masaż na ciało. Rytuał wieńczymy zdjęciem maski torfowej ciepłymi kompresami. Sugerujemy, by nie brać prysznica po zabiegu, gdyż pozostałości produktu będą “pracować” jako przedłużenie rytuału. Produkty nie brudzą ubrań.


Czas trwania zabiegu: 120 minut

Rytuał Torfowy

Rytuał ten to wyprawa po utraconą energię dla osób zmęczonych nadmiarem obowiązków, dla odważnych osób lub tęskniących za odrobiną ulgi w codziennych wyzwaniach. Dla zmagających się z bólami mięśni i stawów oraz nieprzyjemnymi dysfunkcjami rozregulowanej skóry takimi jak: egzema, trądzik, zablokowane pory, nadmierny łojotok i zaskórniki.


Maska, którą nakładamy na ciało działa silnie bakteriobójczo i dezynfekująco, a szczególnie znieczulająco. Natychmiast łagodzi bóle i napięcia mięśniowe. Mieszanka alg, kamfory i minerałów naturalnych przywraca harmonię i równowagę spiętym plecom, szyi i kończynom.


Dodatkowo kaolin detoksykuje i łagodzi podrażnioną skórę, obkurcza rozszerzone pory, odkaża
i goi ropne zmiany skórne. Algi głęboko nawadniają i odżywiają skórę, w akompaniamencie naturalnej witaminy E. W pierwszej fazie zabiegu chłodzi, a następnie rozgrzewa mięśnie i tkanki aby usprawnić przepływ krwi w miejscach zastojów.


Cel zabiegu:

• oczyszczenie i detoksykacja skóry

• poprawa ukrwienia i przemiany materii tkanek

• złagodzenie świądu skóry

• działanie przeciwzapalne i odkażające


Przebieg zabiegu:

Na początku rytuału wykonujemy peeling ciała, by dokładnie złuszczyć martwy naskórek. Po prysznicu i zmyciu pozostałości peelingu, na przygotowaną skórę nakładamy kamforę i mieszamy z ciepłymi olejami. Wykonujemy personalizowany masaż na ciało. Rytuał wieńczymy zdjęciem maski kamforowej ciepłymi kompresami. Sugerujemy, by nie brać prysznica po zabiegu, gdyż pozostałości produktu będą “pracować” jako przedłużenie rytuału. Produkty nie brudzą ubrań.


Czas trwania zabiegu: 120 minut

Rytuał Kamforowy

Cellulit, zastoje limfatyczne, obrzęki - jeżeli jest Ci to bliskie to znaczy, że dobrze trafiłaś. To zabieg, w którym wykorzystujemy Japoński Lifting 3D nóg. Badania amerykańskich naukowców nad powięzią wykazały, że ona jest głównym winowajcą pojawiania się cellulitu. Sklejenia i napięcia tej tkanki łącznej powoduje “ciągnięcie skóry” w dół, co powoduje nieestetyczny wygląd “skórki pomarańczowej”. Tkanka tłuszczowa zaczyna się układać nierównomiernie, pojawiają się zastoje wodno-limfatyczne.


Rytuał zaczynamy od peelingu całego ciała, by wygładzić skórę i przygotować ją do lepszego wchłaniania składników aktywnych. Następnie wykonujemy japoński masaż nóg, który zaczynamy od pleców. Tutaj głęboko pracujemy na powięzi, by ją rozluźnić, przywrócić prawidłowe krążenie krwi i limfy, wydrenować zastoje. Następnie nakładamy ciepłą maskę ze składnikami aktywnymi
i wrapujemy ciało. Produkt zmywamy ciepłymi kompresami.


Główny składnik - bazylia pospolita, pobudza metabolizm tkanki tłuszczowej i krążącej wody
w organizmie, a wyciąg z kasztanowca wydala rozpuszczony i niepożądany tłuszcz oraz nadmiar zalegającej, powodującej obrzęki wody. Liposomy ze sfingolipidów mają za zadanie umożliwić głęboką penetrację komponentom miodu i kwasu hialuronowego, co pomaga skórze przywrócenie jej młodego i zdrowego wyglądu. Po serii zabiegów można uzyskać znaczną utratę centymetrów i redukcję cellulitu.

Zaleca się zrobić serię 10 zabiegów.

Cele zabiegów:

• poprawa ukrwienia i przemiany materii tkanek

• drenaż limfatyczny

• redukcja cellulitu

• wymodelowanie sylwetki

• odżywienie i regeneracja komórek

• korekta postawy

• zniwelowanie napięć


Czas trwania zabiegu: 120 minut

Rytuał Antycellulitowy

Jest to zabieg wyszczuplająco-ujędrniający przeznaczony dla wszystkich osób, których skóry utraciły swoją jędrność i sprężystość z powodu starzenia się włókien kolagenowych i elastynowych, szybko straciły zbędne kilogramy lub są w trackie kuracji odchudzających.


Wykorzystujemy tutaj masaż Japoński Lifting 3D brzucha i klatki piersiowej. Dzięki temu jesteśmy
w stanie zredukować centymetry w talii, skutecznie ujędrnić skórę i podnieść opadające piersi.


Zabieg zaczynamy od wykonania mocnego peelingu, który złuszcza martwy naskórek
i przygotowuje skórę do przyjęcia aktywnych składników w dalszej części zabiegu. Następnie wykonujemy japoński masaż brzucha, który zaczynamy od korekcyjnego masażu pleców. Pracujemy powięziowo, wisceralnie, uwalniamy napięcie w przeponie , drenujemy zastoje, podnosimy piersi. Tak intensywny, ale za to bardzo relaksujący masaż poprawi ukrwienie krwi, wydrenuje toksyczne złogi, zagęści skórę. Następnym etapem jest zawrapowanie ciała z maską ocenaniczną. Składnikami aktywnymi jest kompozycja złożona z alg, i witamin, która w krótkim czasie wykazuje bardzo pozytywny efekt pielęgnacyjny - głęboko nawilża i odżywia skórę oraz wykazuje silne właściwości tonizujące, mineralizujące, ujędrniające oraz wyszczuplające.


Zaleca się zrobić serię 10 zabiegów.


Czego możemy się spodziewać?

• poprawa jędrności i napięcia skóry
• rozbicia zbitych tkanek

• redukcja i likwidacja nadmiaru wody i zmniejszenie obrzęków

• skóra jest głęboko nawilżona i gładka

• utrata centymetrów w talii

• podniesione i wypełnione piersi


Czas trwania zabiegu: 120 minut

Rytuał Wyszczuplająco-ujędrniający

To unikatowa mieszanka specjalnie opracowanych i autoklawizowanych ziół - adaptogenów, a dokładniej wyselekcjonowanych z nich składników. Może być łączona z różnymi bazami
w postaci żeli, kwasów, masek czy kremów, w celu nadania jej kierunkowego działania
i odpowiedzi wycelowanej w problem skórny takie jak:
– trądzik zaskórnikowy, krostkowy, grudkowy, a nawet ropowiczy
– trądzik różowaty
– skóry cienkie i delikatne, naczyniowe
i wrażliwe
– dojrzałe, suche, ze zmarszczkami i wiotką skórą, z utratą owalu
– przebarwienia pozapalne i polekowe,
piegi, ostuda, plamy posłoneczne
– blizny i nierówności skóry
– skóry odwodnione, z zaburzonym płaszczem hydrolipidowym


W skład modulatora wchodzą: melisa, mięta i skrzyp polny, które dostarczają ponad 20 rodzajów kwasów różnorodnie działających na skórę w sposób adaptogenny oraz ponad 300 związków aktywnych.


Dobroczynne działanie Modulatora Ziołowego udało się uzyskać wyłącznie, dzięki dobrej technologii i badaniom wpływu poszczególnych ziół na siebie nawzajem w laboratoriach Medex. Ich synergizm pozwolił na aktywne wykorzystanie ich optymalnej mocy poszczególnych składowych, by uzyskać długotrwałe rezultaty i umożliwiać regulowanie poszczególnych funkcji skóry.


Dzięki synergii mieszanki ziół z połączeniu
z różnymi bazami (kwasy o różnym stężeniu, sera, kremy, maski) możemy personalizować zabiegi. Jest innowacyjny i unikatowy, ponieważ zawiera substraty adaptogenne. Adaptogeny mają wysoką zdolność regulacji procesów, które w sposób nieprawidłowy zachodzą w naszej skórze. 95% tych substratów nie znajdziemy w żadnych kremach, ani maskach. Jest to zabieg całoroczny, nie występuje łuszczenie skóry, nie uwrażliwia, zawierają dużą ilość antyoksydantów, które chronią nas przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.

Jest to topowy zabieg głębokiego oczyszczania skóry dla każdego rodzaju cery od firmy MEDEX, który może być stosowany samodzielnie (jako zabieg expresowy/lunchowy) lub przed każdym innym zabiegiem pielęgnacyjnym. Składa się z 3 lub 4 kroków w zależności od potrzeb skóry. Jest przyjemny i bezbolesny opatentowany na bazie 3 lub 4 różnych peelingów działających na struktury skóry.


Przeznaczony dla wszystkich rodzajów cer, nawet wrażliwych i z trądzikiem różowatym. Jego dużą zaletą jest to, że znakomicie się sprawdza przy skórach podrażnionych, zaczerwienionych z uczuciem ciągłego dyskomfortu na twarzy (pieczenie, ściągnięcie) oraz możliwość stosowania
go na wrażliwe okolice oka. Jest zabiegiem przeznaczonym dla każdego rodzaju cery. Dla skór zarówno dojrzałych, szarych, potrzebujących rewitalizacji, a także mieszanych, tłustych i trądzikowych
z nadmiernym wydzielaniem sebum
i rozszerzonymi porami.


Celem zabiegu jest PRZEDE WSZYSTKIM gruntowne oczyszczenie samo w sobie lub przygotowanie skóry do wchłaniania dalszych składników aktywnych w bardziej rozszerzonych kuracjach.


Przy skórach trądzikowych, z rozszerzonymi porami i nadmiarem sebum, uzyskujemy zmatowienie skóry, usunięcie żółtawego kolorytu i nadmiernie zrogowaciałej skóry. Następuję regulacja flory bakteryjnej
i ograniczenie jej chorobotwórczych bakterii, co w efekcie ogranicza rozkwit grudek
i krostek trądzikowych.


Przy skórach szarych, zmęczonych, cienkich, skórach palaczy czy niedotlenionych następuje rozjaśnienie, nawilżenie, poprawa mikrocyrkulacji krwi i limfy oraz wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych.


Przy skórach dojrzałych i wiotkich następuje wygładzenie, poprawę jędrności
i elastyczności.


Przy skórach suchych , wrażliwych
i z trądzikiem różowatym - uspokojenie
i zniesienie czerwonego kolorytu oraz ograniczenie powstawania rumienia, wyciszenie skóry, wzmocnienie naczyń oraz ukojenie i wyciszenie nadreaktywności receptorów skórnych i wzmocnienie układu odpornościowego, aby reagował prawidłowo.

Formuła Slow Release to najprościej mówiąc złuszczanie skóry peelingiem chemicznym, jednak zupełnie innym niż wszystkie inne. Cząsteczki kwasu uwalniają się stopniowo, przez 2-3 dni, penetrując poszczególne, coraz głębsze warstwy skóry. Taki proces zapobiega rozpowszechnionym i modnym natychmiastowym złuszczeniem po zbyt ostrym stanie zapalnym i poparzeniu skóry. Dzięki formule Slow Release skóra ma możliwość zaadaptować się fizjologicznie
do działających czynników i dostosować tempo naprawy i regeneracji do proporcji uszkodzenia. Standardowe skutki uboczne
i komplikacje pozabiegowe są zmniejszone
o 80%.


Mamy tutaj gwarancję stabilności kwasu podczas całego procesu eksfoliacji
i w procedurze pozabiegowej. Penetrując
w głąb skóry nie zmieniają swoich właściwości pod wpływem bombardujących ich czynników tylko zachowują swoją formułę i dzięki temu pierwotną efektywność.


Zabezpieczona jest również genetyka skóry. Działając na skórę różnymi czynnikami wpływamy na tempo metabolizmu, podziałów mitotycznych komórek czy ich różnicowania, zmieniając, a czasem nawet drastycznie zaburzając pierwotne funkcje skóry. To może prowadzić do wielu pozytywnych ale i też negatywnych skutków. Dlatego formuła Slow Release nie ingeruje
w genetykę i genotyp skóry, nie powoduje mutacji genów tylko współgra ze skórą.


Podczas zabiegu oceniany jest stan skóry
i dobierany jest odpowiedni preparat.

Efekty, których możemy się spodziewać:

– redukcja przebarwień / nierówności skóry
/ przebarwień pozapalnych

– zniwelowanie trądziku / trądziku różowatego / łojotoku
– redukcja rozszerzonych porów
– nawilżenie skóry
– redukcja blizn / zmarszczek

Jest to unikatowa pielęgnacja antyoksydacyjna, aby przeciwdziałać starzeniu się skóry. Skóra każdego dnia, niezależnie czy śpimy, czy jesteśmy aktywni, bombardowana jest przez szereg czynników wewnętrznych i zewnętrznych (promieniowanie UVA i UVB, blue light, dym tytoniowy, alkohol, kawa, używki, zanieczyszczenia przemysłowe, pestycydy
w pożywieniu, szybkie tempo życia), powodujących tzw. stres oksydacyjny
i powstawanie wolnych rodników. Wolne rodniki to niestabilne cząsteczki, które za wszelką cenę dążą do ustabilizowania swojej formy, poprzez uszkadzanie zdrowych komórek, czy kolagenu. Takie uszkodzone komórki wchodzą w kolejne reakcje wolnorodnikowe, zapoczątkowując całą kaskadę tzw. stresu oksydacyjnego. A co
za tym idzie, starzenie się skóry i zaburzenie
jej funkcji oraz regeneracji.


W odpowiedzi na nieunikniony stres oksydacyjny Laboratoria MEDEX stworzyły panaceum hamujące, redukujące
i odwracające jego skutki. Stabilna witamina C, powszechnie znana, jednak mało doceniana, jest jednym z najskuteczniejszych przeciwutleniaczy zapobiegającym reakcjom wolnorodnikowym. Jest 4 krotnie stabilizowana, nie ulega oksydacji
w kontakcie z powietrzem atmosferycznym. Podczas stosowania, ulega uwolnieniu dopiero w głębszych partiach skóry, gdzie jest potrzebna. Dzieje się tak dlatego,
że umieszczono ją w różnych rodzajach
i wielkościach liposomów.


Liposomy w kosmetykach to nośniki składników aktywnych, gdzie substancja
w nich zamknięta jest stopniowo uwalniana. Można zamknąć w nich bogate substancje, które nie miałyby możliwości przeniknąć przez skórę samoistnie. Dodatkowo budowa liposomu chroni substancję w nim zawartą przed działaniem czynników zewnętrznych, dzięki czemu wprowadzana jest
w niezmienionej postaci. Dlatego
w liposomach najczęściej zamyka się substancje, które działają tylko powierzchniowo i nie przenikają przez naskórek - jak np. właśnie witamina C.


W celu przygotowania skóry najpierw wykonujemy 3 Stopniowe Oczyszczanie.


Efekty, jakie możemy uzyskać:

– głębokie nawilżenie i odżywienie skóry

– rozjaśnienie, redukcja przebarwień posłonecznych i potrądzikowych

– terapia przeciwrodnikowa, chroni przed stresem oksydacyjnym

– terapia przeciwstarzeniowa

– poprawa elastyczności skóry

Jest to najbardziej ekskluzywny rytuał
na twarz w naszej Oazie. Jeśli chcesz podarować swojej skórze coś naprawdę wyjątkowego - będzie to właśnie Charlotte Sophie.


Firma Medex stworzyła linię dla najbardziej wymagających konsumentów. Głównym składnikiem produktów z linii Charlotte Sophie to kawior, pozyskiwany z własnych stawów hodowlanych. Algi, używane w tych produktach są pozyskiwane na Mauritiusie
i suszone w pełnym słońcu.


Podczas tego rytuału wykonujemy głęboki masaż liftingujący twarzy i przygotowujemy skórę najpierw 3 Stopniowym Oczyszczaniem, a następnie Modulatorem Ziołowym. Tak przygotowana skóra będzie chłonąć składniki aktywne w pełni.


Produkty z linii Charlotte Sophie posiadają białkowy element, który wspomaga ziarninowanie. Ziarninowanie to proces zapalny w którym skóra bardzo mocno pracuje. Ziarnina to tworząca się w dnie rany otwartej tkanka złożona z pączkujących naczyń krwionośnych, fibroblastów oraz kolagenu. Jednym z procesów gojenia się rany (gojenie wtórne) jest ziarninowanie rany. Polega ono na tworzeniu się w miejscu uszkodzenia tkanki, zwanej ziarniną. Zatem skóra poddana stymulacji podczas tego rytuału będzie działać regenerująco
i przeciwstarzeniowo.


Jaka skóra najbardziej skorzysta z tego rytuału?

– wiotka, pozbawiona blasku, cienka

– sucha, z zaburzonym płaszczem hydrolipidowym, z AZS

– dojrzała, z wyraźnymi oznakami starzenia

– potrzebująca głębokiego nawilżenia, stymulacji i regeneracji

Jeśli chcesz w wyjątkowy sposób zadbać
o skórę twarzy, szyi i dekoltu, ale nie masz pojęcia, który rytuał będzie odpowiedni właśnie dla Ciebie, proponujemy wybrać personalizowaną terapię.


Podczas tego rytuału ustalamy potrzeby skóry i łączymy powyższe zabiegi w taki sposób, by otrzymać jak najlepsze rezultaty, a przy tym wprowadzić Cię w stan głębokiego relaksu.


Ten rytuał zazwyczaj trwa najdłużej, ponieważ łączymy ze sobą różne pielęgnacje, na przykład
3 Stopniowe Oczyszczanie Skóry
z Modulatorem Ziołowym.

prawdziwe ukojenie
dla układu nerwowego

Przeciwbólowy
i przeciwzapalny okład na bóle mięśni i stawów

Naturalny opatrunek
na zmęczone mięśnie
i problemy skórne

redukujący każdy rodzaj
i stopień cellulitu

ulga dla brzucha

Przepracowanie, przebodźcowanie, długie godziny w pracy przed komputerem czy przy telefonie, nadmierna ilość obowiązków powodują przeciążenie układu nerwowego. Może to doprowadzić do takich objawów jak między innymi problemy z koncentracją, problemy ze snem, rozdrażnienie, spadek odporności, stany depresyjne i niepokój.


Na pomoc przychodzi Rytuał Redukcji Stresu, który na głębokim poziomie wycisza układ nerwowy wprowadzając Cię
w niezwykły stan relaksu. Rytuał jest połączeniem zabiegu pielęgnacyjnego
na ciało z terapeutyczną mocą olejów eterycznych, zwieńczony personalizowanym masażem.


Peeling całego ciała przygotowuje skórę
na absorpcję składników aktywnych. Następnie nakładamy ciepłą maskę na ciało, zawierającą absoluty olejów eterycznych
z lawendy.


Lawenda ta pozyskiwana jest
z ekologicznych plantacji z prowansalskich pól i suszona na słońcu. Absoluty, czyli 100% ekstrakt z rośliny to prawdziwe ukojenie dla zmysłów i zmęczonego ciała.


Maska działa dwutorowo - poprzez błony komórkowe komórek naskórka wnika do krwiobiegu, a z tym do narządów wewnętrznych, jak również cząsteczki zapachowe oleju eterycznego poprzez opuszki węchowe w jamie nosowej, prosto do układu limbicznego, który jest odpowiedzialny za emocje i pamięć. Maskę mieszamy z ciepłymi olejami hydrofilowymi
i wykonujemy masaż. Na koniec rytuału zmywamy maskę ciepłymi kompresami
by dopełnić to doświadczenie.


Sugerujemy, by nie brać prysznica zaraz po zabiegu, by produkt mógł “pracować” w ciele jeszcze przez jakiś czas.


Czas trwania zabiegu: 120 minut

Jest to zabieg wyszczuplająco-ujędrniający przeznaczony dla wszystkich osób, których skóry utraciły swoją jędrność i sprężystość
z powodu starzenia się włókien kolagenowych i elastynowych, szybko straciły zbędne kilogramy lub są w trackie kuracji odchudzających.


Wykorzystujemy tutaj masaż Japoński Lifting 3D brzucha i klatki piersiowej. Dzięki temu jesteśmy w stanie zredukować centymetry
w talii, skutecznie ujędrnić skórę i podnieść opadające piersi.


Zabieg zaczynamy od wykonania mocnego peelingu, który złuszcza martwy naskórek
i przygotowuje skórę do przyjęcia aktywnych składników w dalszej części zabiegu. Następnie wykonujemy japoński masaż brzucha, który zaczynamy od korekcyjnego masażu pleców. Pracujemy powięziowo, wisceralnie, uwalniamy napięcie w przeponie , drenujemy zastoje, podnosimy piersi. Tak intensywny, ale za to bardzo relaksujący masaż poprawi ukrwienie krwi, wydrenuje toksyczne złogi, zagęści skórę. Następnym etapem jest zawrapowanie ciała z maską ocenaniczną. Składnikami aktywnymi jest kompozycja złożona z alg, i witamin, która
w krótkim czasie wykazuje bardzo pozytywny efekt pielęgnacyjny - głęboko nawilża
i odżywia skórę oraz wykazuje silne właściwości tonizujące, mineralizujące, ujędrniające oraz wyszczuplające.


Zaleca się zrobić serię 10 zabiegów.


Czego możemy się spodziewać?

• poprawa jędrności i napięcia skóry
• rozbicia zbitych tkanek

• redukcja i likwidacja nadmiaru wody
i zmniejszenie obrzęków

• skóra jest głęboko nawilżona i gładka

• utrata centymetrów w talii

• podniesione i wypełnione piersi


Czas trwania zabiegu: 120 minut

Cellulit, zastoje limfatyczne, obrzęki - jeżeli jest Ci to bliskie to znaczy, że dobrze trafiłaś. To zabieg, w którym wykorzystujemy Japoński Lifting 3D nóg. Badania amerykańskich naukowców nad powięzią wykazały, że ona jest głównym winowajcą pojawiania się cellulitu. Sklejenia i napięcia tej tkanki łącznej powoduje “ciągnięcie skóry” w dół, co powoduje nieestetyczny wygląd “skórki pomarańczowej”. Tkanka tłuszczowa zaczyna się układać nierównomiernie, pojawiają się zastoje wodno-limfatyczne.


Rytuał zaczynamy od peelingu całego ciała, by wygładzić skórę i przygotować ją do lepszego wchłaniania składników aktywnych. Następnie wykonujemy japoński masaż nóg, który zaczynamy od pleców. Tutaj głęboko pracujemy na powięzi, by ją rozluźnić, przywrócić prawidłowe krążenie krwi i limfy, wydrenować zastoje. Następnie nakładamy ciepłą maskę ze składnikami aktywnymi
i wrapujemy ciało. Produkt zmywamy ciepłymi kompresami.


Główny składnik - bazylia pospolita, pobudza metabolizm tkanki tłuszczowej i krążącej wody w organizmie, a wyciąg z kasztanowca wydala rozpuszczony i niepożądany tłuszcz oraz nadmiar zalegającej, powodującej obrzęki wody. Liposomy ze sfingolipidów mają za zadanie umożliwić głęboką penetrację komponentom miodu i kwasu hialuronowego, co pomaga skórze przywrócenie jej młodego i zdrowego wyglądu. Po serii zabiegów można uzyskać znaczną utratę centymetrów i redukcję cellulitu.

Zaleca się zrobić serię 10 zabiegów.

Cele zabiegów:

• poprawa ukrwienia i przemiany materii tkanek

• drenaż limfatyczny

• redukcja cellulitu

• wymodelowanie sylwetki

• odżywienie i regeneracja komórek

• korekta postawy

• zniwelowanie napięć


Czas trwania zabiegu: 120 minut

Rytuał ten to wyprawa po utraconą energię dla osób zmęczonych nadmiarem obowiązków, dla odważnych osób lub tęskniących za odrobiną ulgi w codziennych wyzwaniach. Dla zmagających się z bólami mięśni i stawów oraz nieprzyjemnymi dysfunkcjami rozregulowanej skóry takimi jak: egzema, trądzik, zablokowane pory, nadmierny łojotok i zaskórniki.


Maska, którą nakładamy na ciało działa
silnie bakteriobójczo i dezynfekująco,
a szczególnie znieczulająco. Natychmiast łagodzi bóle i napięcia mięśniowe. Mieszanka alg, kamfory i minerałów naturalnych przywraca harmonię
i równowagę spiętym plecom, szyi
i kończynom.


Dodatkowo kaolin detoksykuje i łagodzi podrażnioną skórę, obkurcza rozszerzone pory, odkaża i goi ropne zmiany skórne.
Algi głęboko nawadniają i odżywiają skórę,
w akompaniamencie naturalnej witaminy E. W pierwszej fazie zabiegu chłodzi,
a następnie rozgrzewa mięśnie i tkanki aby usprawnić przepływ krwi w miejscach zastojów.


Cel zabiegu:

• oczyszczenie i detoksykacja skóry

• poprawa ukrwienia i przemiany materii tkanek

• złagodzenie świądu skóry

• działanie przeciwzapalne i odkażające


Przebieg zabiegu:

Na początku rytuału wykonujemy peeling ciała, by dokładnie złuszczyć martwy naskórek. Po prysznicu i zmyciu pozostałości peelingu, na przygotowaną skórę nakładamy kamforę i mieszamy z ciepłymi olejami. Wykonujemy personalizowany masaż na ciało. Rytuał wieńczymy zdjęciem maski kamforowej ciepłymi kompresami. Sugerujemy, by nie brać prysznica po zabiegu, gdyż pozostałości produktu będą “pracować” jako przedłużenie rytuału. Produkty nie brudzą ubrań.


Czas trwania zabiegu: 120 minut

Image

Terapie na twarz, szyję i dekolt - rytuały

Nasze rytuały pielęgnacyjne na twarz są naprawdę wyjątkowym doświadczeniem, który nie tylko zadba o Twoją skórę, ale także o Twoją redukcję stresu. Nasze autorskie rytuały są opracowane tak, by Cię zrelaksować, zniwelować napięcia w obrębie twarzy, barków, karku, głowy, ramion
i dłoni oraz profesjonalnie zadbać o Twoją skórę. Produkty, na których pracujemy są ekologiczne i bazują głównie na ekstraktach roślinnych. Wszystko po to, by przybliżyć Cię “do korzeni”. Nasze babcie i prababcie używały tylko tego, co mogły zerwać z pola, a działało leczniczo i pielęgnacyjnie. Dziś mamy ten luksus, by połączyć technologię z magiczną mocą ekstraktów z ziół i roślin. Każdy rytuał poprzedzony jest konsultacją kosmetologiczną i analizą skóry. Dzięki temu dobierzemy rytuał personalizowany, a Ty nie musisz wiedzieć jaki zabieg wybrać, zrobimy to dla Ciebie. Nasze zabiegi pielęgnacyjne to od 120 do 150 minut czysty relaks.

Przyjdź i pozwól o siebie zadbać.

Nasze rytuały pielęgnacyjne na twarz są naprawdę wyjątkowym doświadczeniem, który nie tylko zadba o Twoją skórę, ale także o Twoją redukcję stresu. Nasze autorskie rytuały są opracowane tak, by Cię zrelaksować, zniwelować napięcia w obrębie twarzy, barków, karku, głowy, ramion i dłoni oraz profesjonalnie zadbać o Twoją skórę. Produkty, na których pracujemy są ekologiczne i bazują głównie na ekstraktach roślinnych. Wszystko po to, by przybliżyć
Cię “do korzeni”. Nasze babcie i prababcie używały tylko tego, co mogły zerwać z pola,
a działało leczniczo i pielęgnacyjnie. Dziś mamy ten luksus, by połączyć technologię
z magiczną mocą ekstraktów z ziół i roślin. Każdy rytuał poprzedzony jest konsultacją kosmetologiczną i analizą skóry. Dzięki temu dobierzemy rytuał personalizowany, a Ty nie musisz wiedzieć jaki zabieg wybrać, zrobimy to dla Ciebie. Nasze zabiegi pielęgnacyjne to od 120 do 150 minut czysty relaks.

Przyjdź i pozwól o siebie zadbać.

Image

Modulator ziołowy Herbs Repair Therapie

To unikatowa mieszanka specjalnie opracowanych i autoklawizowanych ziół - adaptogenów,
a dokładniej wyselekcjonowanych z nich składników. Może być łączona z różnymi bazami w postaci żeli, kwasów, masek czy kremów, w celu nadania jej kierunkowego działania i odpowiedzi wycelowanej w problem skórny takie jak:
• trądzik zaskórnikowy, krostkowy, grudkowy, a nawet ropowiczy
• trądzik różowaty
• skóry cienkie i delikatne, naczyniowe i wrażliwe
• dojrzałe, suche, ze zmarszczkami i wiotką skórą, z utratą owalu
• przebarwienia pozapalne i polekowe, piegi, ostuda, plamy posłoneczne
• blizny i nierówności skóry
• skóry odwodnione, z zaburzonym płaszczem hydrolipidowym


W skład modulatora wchodzą: melisa, mięta i skrzyp polny, które dostarczają ponad 20 rodzajów kwasów różnorodnie działających na skórę w sposób adaptogenny oraz ponad 300 związków aktywnych.


Dobroczynne działanie Modulatora Ziołowego udało się uzyskać wyłącznie, dzięki dobrej technologii i badaniom wpływu poszczególnych ziół na siebie nawzajem w laboratoriach Medex. Ich synergizm pozwolił na aktywne wykorzystanie ich optymalnej mocy poszczególnych składowych, by uzyskać długotrwałe rezultaty i umożliwiać regulowanie poszczególnych funkcji skóry.


Dzięki synergii mieszanki ziół z połączeniu z różnymi bazami (kwasy o różnym stężeniu, sera, kremy, maski) możemy personalizować zabiegi. Jest innowacyjny i unikatowy, ponieważ zawiera substraty adaptogenne. Adaptogeny mają wysoką zdolność regulacji procesów, które w sposób nieprawidłowy zachodzą w naszej skórze. 95% tych substratów nie znajdziemy w żadnych kremach, ani maskach. Jest to zabieg całoroczny, nie występuje łuszczenie skóry, nie uwrażliwia, zawierają dużą ilość antyoksydantów, które chronią nas przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.

Jest to topowy zabieg głębokiego oczyszczania skóry dla każdego rodzaju cery od firmy MEDEX, który może być stosowany samodzielnie (jako zabieg expresowy/lunchowy) lub przed każdym innym zabiegiem pielęgnacyjnym. Składa się z 3 lub 4 kroków w zależności od potrzeb skóry.
Jest przyjemny i bezbolesny opatentowany na bazie 3 lub 4 różnych peelingów działających
na struktury skóry.


Przeznaczony dla wszystkich rodzajów cer, nawet wrażliwych i z trądzikiem różowatym. Jego dużą zaletą jest to, że znakomicie się sprawdza przy skórach podrażnionych, zaczerwienionych
z uczuciem ciągłego dyskomfortu na twarzy (pieczenie, ściągnięcie) oraz możliwość stosowania
go na wrażliwe okolice oka. Jest zabiegiem przeznaczonym dla każdego rodzaju cery. Dla skór zarówno dojrzałych, szarych, potrzebujących rewitalizacji, a także mieszanych, tłustych
i trądzikowych z nadmiernym wydzielaniem sebum i rozszerzonymi porami.


Celem zabiegu jest PRZEDE WSZYSTKIM gruntowne oczyszczenie samo w sobie lub przygotowanie skóry do wchłaniania dalszych składników aktywnych w bardziej rozszerzonych kuracjach.


Przy skórach trądzikowych, z rozszerzonymi porami i nadmiarem sebum, uzyskujemy zmatowienie skóry, usunięcie żółtawego kolorytu i nadmiernie zrogowaciałej skóry. Następuję regulacja flory bakteryjnej i ograniczenie jej chorobotwórczych bakterii, co w efekcie ogranicza rozkwit grudek
i krostek trądzikowych.


Przy skórach szarych, zmęczonych, cienkich, skórach palaczy czy niedotlenionych następuje rozjaśnienie, nawilżenie, poprawa mikrocyrkulacji krwi i limfy oraz wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych.


Przy skórach dojrzałych i wiotkich następuje wygładzenie, poprawę jędrności i elastyczności.


Przy skórach suchych , wrażliwych i z trądzikiem różowatym - uspokojenie i zniesienie czerwonego kolorytu oraz ograniczenie powstawania rumienia, wyciszenie skóry, wzmocnienie naczyń oraz ukojenie i wyciszenie nadreaktywności receptorów skórnych i wzmocnienie układu odpornościowego, aby reagował prawidłowo.

3 Stopniowe Oczyszczanie Skóry

Formuła Slow Release to najprościej mówiąc złuszczanie skóry peelingiem chemicznym, jednak zupełnie innym niż wszystkie inne. Cząsteczki kwasu uwalniają się stopniowo, przez 2-3 dni, penetrując poszczególne, coraz głębsze warstwy skóry. Taki proces zapobiega rozpowszechnionym i modnym natychmiastowym złuszczeniem po zbyt ostrym stanie zapalnym
i poparzeniu skóry. Dzięki formule Slow Release skóra ma możliwość zaadaptować się fizjologicznie do działających czynników i dostosować tempo naprawy i regeneracji do proporcji uszkodzenia. Standardowe skutki uboczne i komplikacje pozabiegowe są zmniejszone o 80%.


Mamy tutaj gwarancję stabilności kwasu podczas całego procesu eksfoliacji i w procedurze pozabiegowej. Penetrując w głąb skóry nie zmieniają swoich właściwości pod wpływem bombardujących ich czynników tylko zachowują swoją formułę i dzięki temu pierwotną efektywność.


Zabezpieczona jest również genetyka skóry. Działając na skórę różnymi czynnikami wpływamy na tempo metabolizmu, podziałów mitotycznych komórek czy ich różnicowania, zmieniając, a czasem nawet drastycznie zaburzając pierwotne funkcje skóry. To może prowadzić do wielu pozytywnych ale i też negatywnych skutków. Dlatego formuła Slow Release nie ingeruje w genetykę i genotyp skóry, nie powoduje mutacji genów tylko współgra ze skórą.


Podczas zabiegu oceniany jest stan skóry i dobierany jest odpowiedni preparat.

Efekty, których możemy się spodziewać:

• redukcja przebarwień / nierówności skóry / przebarwień pozapalnych

• zniwelowanie trądziku / trądziku różowatego / łojotoku
• redukcja rozszerzonych porów
• nawilżenie skóry
• redukcja blizn / zmarszczek

Restrukturyzacja Skóry Slow Release

Jest to unikatowa pielęgnacja antyoksydacyjna, aby przeciwdziałać starzeniu się skóry. Skóra każdego dnia, niezależnie czy śpimy, czy jesteśmy aktywni, bombardowana jest przez szereg czynników wewnętrznych i zewnętrznych (promieniowanie UVA i UVB, blue light, dym tytoniowy, alkohol, kawa, używki, zanieczyszczenia przemysłowe, pestycydy w pożywieniu, szybkie tempo życia), powodujących tzw. stres oksydacyjny i powstawanie wolnych rodników. Wolne rodniki to niestabilne cząsteczki, które za wszelką cenę dążą do ustabilizowania swojej formy, poprzez uszkadzanie zdrowych komórek, czy kolagenu. Takie uszkodzone komórki wchodzą w kolejne reakcje wolnorodnikowe, zapoczątkowując całą kaskadę tzw. stresu oksydacyjnego. A co za tym idzie, starzenie się skóry i zaburzenie jej funkcji oraz regeneracji.


W odpowiedzi na nieunikniony stres oksydacyjny Laboratoria MEDEX stworzyły panaceum hamujące, redukujące i odwracające jego skutki. Stabilna witamina C, powszechnie znana, jednak mało doceniana, jest jednym z najskuteczniejszych przeciwutleniaczy zapobiegającym reakcjom wolnorodnikowym. Jest 4 krotnie stabilizowana, nie ulega oksydacji w kontakcie z powietrzem atmosferycznym. Podczas stosowania, ulega uwolnieniu dopiero w głębszych partiach skóry, gdzie jest potrzebna. Dzieje się tak dlatego, że umieszczono ją w różnych rodzajach i wielkościach liposomów.


Liposomy w kosmetykach to nośniki składników aktywnych, gdzie substancja w nich zamknięta jest stopniowo uwalniana. Można zamknąć w nich bogate substancje, które nie miałyby możliwości przeniknąć przez skórę samoistnie. Dodatkowo budowa liposomu chroni substancję w nim zawartą przed działaniem czynników zewnętrznych, dzięki czemu wprowadzana jest w niezmienionej postaci. Dlatego w liposomach najczęściej zamyka się substancje, które działają tylko powierzchniowo i nie przenikają przez naskórek - jak np. właśnie witamina C.


W celu przygotowania skóry najpierw wykonujemy 3 Stopniowe Oczyszczanie.


Efekty, jakie możemy uzyskać:

• głębokie nawilżenie i odżywienie skóry

• rozjaśnienie, redukcja przebarwień posłonecznych i potrądzikowych

• terapia przeciwrodnikowa, chroni przed stresem oksydacyjnym

• terapia przeciwstarzeniowa

• poprawa elastyczności skóry

Terapia Witaminą C

Jest to najbardziej ekskluzywny rytuał na twarz w naszej Oazie. Jeśli chcesz podarować swojej skórze coś naprawdę wyjątkowego - będzie to właśnie Charlotte Sophie.


Firma Medex stworzyła linię dla najbardziej wymagających konsumentów. Głównym składnikiem produktów z linii Charlotte Sophie to kawior, pozyskiwany z własnych stawów hodowlanych. Algi, używane w tych produktach są pozyskiwane na Mauritiusie i suszone w pełnym słońcu.


Podczas tego rytuału wykonujemy głęboki masaż liftingujący twarzy i przygotowujemy skórę najpierw 3 Stopniowym Oczyszczaniem, a następnie Modulatorem Ziołowym. Tak przygotowana skóra będzie chłonąć składniki aktywne w pełni.


Produkty z linii Charlotte Sophie posiadają białkowy element, który wspomaga ziarninowanie. Ziarninowanie to proces zapalny w którym skóra bardzo mocno pracuje. Ziarnina to tworząca się w dnie rany otwartej tkanka złożona z pączkujących naczyń krwionośnych, fibroblastów oraz kolagenu. Jednym z procesów gojenia się rany (gojenie wtórne) jest ziarninowanie rany. Polega ono na tworzeniu się w miejscu uszkodzenia tkanki, zwanej ziarniną. Zatem skóra poddana stymulacji podczas tego rytuału będzie działać regenerująco i przeciwstarzeniowo.


Jaka skóra najbardziej skorzysta z tego rytuału?

• wiotka, pozbawiona blasku, cienka

• sucha, z zaburzonym płaszczem hydrolipidowym, z AZS

• dojrzała, z wyraźnymi oznakami starzenia

• potrzebująca głębokiego nawilżenia, stymulacji i regeneracji

Charlotte Sophie

Jeśli chcesz w wyjątkowy sposób zadbać o skórę twarzy, szyi i dekoltu, ale nie masz pojęcia, który rytuał będzie odpowiedni właśnie dla Ciebie, proponujemy wybrać personalizowaną terapię.


Podczas tego rytuału ustalamy potrzeby skóry i łączymy powyższe zabiegi w taki sposób,
by otrzymać jak najlepsze rezultaty, a przy tym wprowadzić Cię w stan głębokiego relaksu.
Ten rytuał zazwyczaj trwa najdłużej, ponieważ łączymy ze sobą różne pielęgnacje, na przykład
3 Stopniowe Oczyszczanie Skóry z Modulatorem Ziołowym.

Personalizowany Rytuał Na Twarz

To unikatowa mieszanka specjalnie opracowanych i autoklawizowanych ziół - adaptogenów, a dokładniej wyselekcjonowanych z nich składników. Może być łączona z różnymi bazami
w postaci żeli, kwasów, masek czy kremów, w celu nadania jej kierunkowego działania
i odpowiedzi wycelowanej w problem skórny takie jak:
• trądzik zaskórnikowy, krostkowy, grudkowy, a nawet ropowiczy
• trądzik różowaty
• skóry cienkie i delikatne, naczyniowe
i wrażliwe
• dojrzałe, suche, ze zmarszczkami i wiotką skórą, z utratą owalu
• przebarwienia pozapalne i polekowe,
piegi, ostuda, plamy posłoneczne
• blizny i nierówności skóry
• skóry odwodnione, z zaburzonym płaszczem hydrolipidowym


W skład modulatora wchodzą: melisa, mięta i skrzyp polny, które dostarczają ponad 20 rodzajów kwasów różnorodnie działających na skórę w sposób adaptogenny oraz ponad 300 związków aktywnych.


Dobroczynne działanie Modulatora Ziołowego udało się uzyskać wyłącznie, dzięki dobrej technologii i badaniom wpływu poszczególnych ziół na siebie nawzajem w laboratoriach Medex. Ich synergizm pozwolił na aktywne wykorzystanie ich optymalnej mocy poszczególnych składowych, by uzyskać długotrwałe rezultaty i umożliwiać regulowanie poszczególnych funkcji skóry.


Dzięki synergii mieszanki ziół z połączeniu
z różnymi bazami (kwasy o różnym stężeniu, sera, kremy, maski) możemy personalizować zabiegi. Jest innowacyjny i unikatowy, ponieważ zawiera substraty adaptogenne. Adaptogeny mają wysoką zdolność regulacji procesów, które w sposób nieprawidłowy zachodzą w naszej skórze. 95% tych substratów nie znajdziemy w żadnych kremach, ani maskach. Jest to zabieg całoroczny, nie występuje łuszczenie skóry, nie uwrażliwia, zawierają dużą ilość antyoksydantów, które chronią nas przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.

Jest to topowy zabieg głębokiego oczyszczania skóry dla każdego rodzaju cery od firmy MEDEX, który może być stosowany samodzielnie (jako zabieg expresowy/lunchowy) lub przed każdym innym zabiegiem pielęgnacyjnym. Składa się z 3 lub 4 kroków w zależności od potrzeb skóry. Jest przyjemny i bezbolesny opatentowany na bazie 3 lub 4 różnych peelingów działających na struktury skóry.


Przeznaczony dla wszystkich rodzajów cer, nawet wrażliwych i z trądzikiem różowatym. Jego dużą zaletą jest to, że znakomicie się sprawdza przy skórach podrażnionych, zaczerwienionych z uczuciem ciągłego dyskomfortu na twarzy (pieczenie, ściągnięcie) oraz możliwość stosowania
go na wrażliwe okolice oka. Jest zabiegiem przeznaczonym dla każdego rodzaju cery. Dla skór zarówno dojrzałych, szarych, potrzebujących rewitalizacji, a także mieszanych, tłustych i trądzikowych
z nadmiernym wydzielaniem sebum
i rozszerzonymi porami.


Celem zabiegu jest PRZEDE WSZYSTKIM gruntowne oczyszczenie samo w sobie lub przygotowanie skóry do wchłaniania dalszych składników aktywnych w bardziej rozszerzonych kuracjach.


Przy skórach trądzikowych, z rozszerzonymi porami i nadmiarem sebum, uzyskujemy zmatowienie skóry, usunięcie żółtawego kolorytu i nadmiernie zrogowaciałej skóry. Następuję regulacja flory bakteryjnej
i ograniczenie jej chorobotwórczych bakterii, co w efekcie ogranicza rozkwit grudek
i krostek trądzikowych.


Przy skórach szarych, zmęczonych, cienkich, skórach palaczy czy niedotlenionych następuje rozjaśnienie, nawilżenie, poprawa mikrocyrkulacji krwi i limfy oraz wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych.


Przy skórach dojrzałych i wiotkich następuje wygładzenie, poprawę jędrności
i elastyczności.


Przy skórach suchych , wrażliwych
i z trądzikiem różowatym - uspokojenie
i zniesienie czerwonego kolorytu oraz ograniczenie powstawania rumienia, wyciszenie skóry, wzmocnienie naczyń oraz ukojenie i wyciszenie nadreaktywności receptorów skórnych i wzmocnienie układu odpornościowego, aby reagował prawidłowo.

Formuła Slow Release to najprościej mówiąc złuszczanie skóry peelingiem chemicznym, jednak zupełnie innym niż wszystkie inne. Cząsteczki kwasu uwalniają się stopniowo, przez 2-3 dni, penetrując poszczególne, coraz głębsze warstwy skóry. Taki proces zapobiega rozpowszechnionym i modnym natychmiastowym złuszczeniem po zbyt ostrym stanie zapalnym i poparzeniu skóry. Dzięki formule Slow Release skóra ma możliwość zaadaptować się fizjologicznie
do działających czynników i dostosować tempo naprawy i regeneracji do proporcji uszkodzenia. Standardowe skutki uboczne
i komplikacje pozabiegowe są zmniejszone
o 80%.


Mamy tutaj gwarancję stabilności kwasu podczas całego procesu eksfoliacji
i w procedurze pozabiegowej. Penetrując
w głąb skóry nie zmieniają swoich właściwości pod wpływem bombardujących ich czynników tylko zachowują swoją formułę i dzięki temu pierwotną efektywność.


Zabezpieczona jest również genetyka skóry. Działając na skórę różnymi czynnikami wpływamy na tempo metabolizmu, podziałów mitotycznych komórek czy ich różnicowania, zmieniając, a czasem nawet drastycznie zaburzając pierwotne funkcje skóry. To może prowadzić do wielu pozytywnych ale i też negatywnych skutków. Dlatego formuła Slow Release nie ingeruje
w genetykę i genotyp skóry, nie powoduje mutacji genów tylko współgra ze skórą.


Podczas zabiegu oceniany jest stan skóry
i dobierany jest odpowiedni preparat.

Efekty, których możemy się spodziewać:

• redukcja przebarwień / nierówności skóry
/ przebarwień pozapalnych

• zniwelowanie trądziku / trądziku różowatego / łojotoku
• redukcja rozszerzonych porów
• nawilżenie skóry
• redukcja blizn / zmarszczek

Jest to unikatowa pielęgnacja antyoksydacyjna, aby przeciwdziałać starzeniu się skóry. Skóra każdego dnia, niezależnie czy śpimy, czy jesteśmy aktywni, bombardowana jest przez szereg czynników wewnętrznych i zewnętrznych (promieniowanie UVA i UVB, blue light, dym tytoniowy, alkohol, kawa, używki, zanieczyszczenia przemysłowe, pestycydy
w pożywieniu, szybkie tempo życia), powodujących tzw. stres oksydacyjny
i powstawanie wolnych rodników. Wolne rodniki to niestabilne cząsteczki, które za wszelką cenę dążą do ustabilizowania swojej formy, poprzez uszkadzanie zdrowych komórek, czy kolagenu. Takie uszkodzone komórki wchodzą w kolejne reakcje wolnorodnikowe, zapoczątkowując całą kaskadę tzw. stresu oksydacyjnego. A co
za tym idzie, starzenie się skóry i zaburzenie
jej funkcji oraz regeneracji.


W odpowiedzi na nieunikniony stres oksydacyjny Laboratoria MEDEX stworzyły panaceum hamujące, redukujące
i odwracające jego skutki. Stabilna witamina C, powszechnie znana, jednak mało doceniana, jest jednym z najskuteczniejszych przeciwutleniaczy zapobiegającym reakcjom wolnorodnikowym. Jest 4 krotnie stabilizowana, nie ulega oksydacji
w kontakcie z powietrzem atmosferycznym. Podczas stosowania, ulega uwolnieniu dopiero w głębszych partiach skóry, gdzie jest potrzebna. Dzieje się tak dlatego,
że umieszczono ją w różnych rodzajach
i wielkościach liposomów.


Liposomy w kosmetykach to nośniki składników aktywnych, gdzie substancja
w nich zamknięta jest stopniowo uwalniana. Można zamknąć w nich bogate substancje, które nie miałyby możliwości przeniknąć przez skórę samoistnie. Dodatkowo budowa liposomu chroni substancję w nim zawartą przed działaniem czynników zewnętrznych, dzięki czemu wprowadzana jest
w niezmienionej postaci. Dlatego
w liposomach najczęściej zamyka się substancje, które działają tylko powierzchniowo i nie przenikają przez naskórek - jak np. właśnie witamina C.


W celu przygotowania skóry najpierw wykonujemy 3 Stopniowe Oczyszczanie.


Efekty, jakie możemy uzyskać:

• głębokie nawilżenie i odżywienie skóry

• rozjaśnienie, redukcja przebarwień posłonecznych i potrądzikowych

• terapia przeciwrodnikowa, chroni przed stresem oksydacyjnym

• terapia przeciwstarzeniowa

• poprawa elastyczności skóry

Jest to najbardziej ekskluzywny rytuał
na twarz w naszej Oazie. Jeśli chcesz podarować swojej skórze coś naprawdę wyjątkowego - będzie to właśnie Charlotte Sophie.


Firma Medex stworzyła linię dla najbardziej wymagających konsumentów. Głównym składnikiem produktów z linii Charlotte Sophie to kawior, pozyskiwany z własnych stawów hodowlanych. Algi, używane w tych produktach są pozyskiwane na Mauritiusie
i suszone w pełnym słońcu.


Podczas tego rytuału wykonujemy głęboki masaż liftingujący twarzy i przygotowujemy skórę najpierw 3 Stopniowym Oczyszczaniem, a następnie Modulatorem Ziołowym. Tak przygotowana skóra będzie chłonąć składniki aktywne w pełni.


Produkty z linii Charlotte Sophie posiadają białkowy element, który wspomaga ziarninowanie. Ziarninowanie to proces zapalny w którym skóra bardzo mocno pracuje. Ziarnina to tworząca się w dnie rany otwartej tkanka złożona z pączkujących naczyń krwionośnych, fibroblastów oraz kolagenu. Jednym z procesów gojenia się rany (gojenie wtórne) jest ziarninowanie rany. Polega ono na tworzeniu się w miejscu uszkodzenia tkanki, zwanej ziarniną. Zatem skóra poddana stymulacji podczas tego rytuału będzie działać regenerująco
i przeciwstarzeniowo.


Jaka skóra najbardziej skorzysta z tego rytuału?

• wiotka, pozbawiona blasku, cienka

• sucha, z zaburzonym płaszczem hydrolipidowym, z AZS

• dojrzała, z wyraźnymi oznakami starzenia

• potrzebująca głębokiego nawilżenia, stymulacji i regeneracji

Jeśli chcesz w wyjątkowy sposób zadbać
o skórę twarzy, szyi i dekoltu, ale nie masz pojęcia, który rytuał będzie odpowiedni właśnie dla Ciebie, proponujemy wybrać personalizowaną terapię.


Podczas tego rytuału ustalamy potrzeby skóry i łączymy powyższe zabiegi w taki sposób, by otrzymać jak najlepsze rezultaty, a przy tym wprowadzić Cię w stan głębokiego relaksu.


Ten rytuał zazwyczaj trwa najdłużej, ponieważ łączymy ze sobą różne pielęgnacje, na przykład
3 Stopniowe Oczyszczanie Skóry
z Modulatorem Ziołowym.

Image

W dzisiejszych czasach powszechnym zjawiskiem jest pojawienie się mężczyzny w strefie SPA lub Wellness. Mężczyźni coraz chętniej korzystają z tych usług, szczególnie właśnie z wellness, czyli po prostu z zabiegów
i masaży. W naszej Oazie każdy masaż i rytuał będzie odpowiedni dla panów, nawet te wbrew pozorom zarezerwowane dla kobiet, jak np. Japoński Lifting 3D nóg. Stworzyliśmy jednak 3 specjalne pakiety, dzięki którym panowie poczują się wyjątkowo zaopiekowani.

Strefa dla mężczyzn

W dzisiejszych czasach powszechnym zjawiskiem jest pojawienie się mężczyzny
w strefie SPA lub Wellness. Mężczyźni coraz chętniej korzystają z tych usług, szczególnie właśnie z wellness, czyli po prostu
z zabiegów i masaży. W naszej Oazie każdy masaż i rytuał będzie odpowiedni dla panów, nawet te wbrew pozorom zarezerwowane dla kobiet, jak np. Japoński Lifting 3D nóg. Stworzyliśmy jednak
3 specjalne pakiety, dzięki którym panowie poczują się wyjątkowo zaopiekowani.

Platinum Man

Rytuał ten to 120 minut głębokiego relaksu, od stóp do głów. Jest to połączenie masażu ciała
z zabiegiem pielęgnacyjnym na twarz. Przed rytuałem, przeprowadzamy dokładną konsultację,
w celu personalizacji zabiegu. Długość poszczególnych etapów wyznaczamy razem z Tobą. Jeśli potrzebujesz dłuższego masażu, w celu redukcji napięć, to wydłużymy czas jego trwania,
a skrócimy zabieg pielęgnacyjny twarzy.


Masaż ciała zawsze dobieramy do Twoich potrzeb. Relaksacyjny, delikatny, mocny, dynamiczny, wolny? To już ustalimy podczas Twojej konsultacji.


Część pielęgnacyjna twarzy zawiera relaksacyjny masaż twarzy, głowy i dekoltu. Zabieg dobierze Twoja terapeutka SPA.

Jest to 90 minut prawdziwej manualnej terapii na plecy, kark, twarz i głowę. Jak każdy rytuał
w Oazie, rozpoczynamy aromaterapią i ciepłymi kompresami na stopy. Następnie przechodzimy do masażu japońskiego pleców. Są to specjalne techniki powięziowo drenujące, które dadzą ulgę zmęczonym mięśniom, pozwolą na wyprostowanie sylwetki, poprzez zredukowanie napięć, a także wydrenują złogi limfatyczne, co zapewni zastrzyk energii i uczucie lekkości w plecach.


Następnym krokiem jest liftingujący masaż twarzy kobido. Podczas tej części redukujemy napięcia z twarzy, karku, barków i głowy, a także liftingujemy owal i policzki, pozostawiając twarz niezwykle świeżą i wypoczętą.

Relaxed Man

Ten rytuał to ok 90 minut odprężenia i magii dla Twojej skóry twarzy, szyi i dekoltu.
Każdy rytuał poprzedzony jest konsultacją i analizą skóry. Rozpoczynamy dokładnym oczyszczeniem i wykonujemy liftingujący masaż twarzy Kobido.


Następnie wykonujemy zabieg pielęgnacyjny, dobrany do potrzeb skóry.


Wyjdziesz zrelaksowany i piękniejszy!

Refreshed Man

Mężczyno!

Przyjdź i pozwól o siebie zadbać.

Rytuał ten to 120 minut głębokiego relaksu, od stóp do głów. Jest to połączenie masażu ciała z zabiegiem pielęgnacyjnym na twarz. Przed rytuałem, przeprowadzamy dokładną konsultację, w celu personalizacji zabiegu. Długość poszczególnych etapów wyznaczamy razem z Tobą. Jeśli potrzebujesz dłuższego masażu, w celu redukcji napięć, to wydłużymy czas jego trwania, a skrócimy zabieg pielęgnacyjny twarzy.


Masaż ciała zawsze dobieramy do Twoich potrzeb. Relaksacyjny, delikatny, mocny, dynamiczny, wolny? To już ustalimy podczas Twojej konsultacji.


Część pielęgnacyjna twarzy zawiera relaksacyjny masaż twarzy, głowy i dekoltu. Zabieg dobierze Twoja terapeutka SPA.

Jest to 90 minut prawdziwej manualnej terapii na plecy, kark, twarz i głowę. Jak każdy rytuał w Oazie, rozpoczynamy aromaterapią i ciepłymi kompresami na stopy. Następnie przechodzimy do masażu japońskiego pleców. Są to specjalne techniki powięziowo drenujące, które dadzą ulgę zmęczonym mięśniom, pozwolą na wyprostowanie sylwetki, poprzez zredukowanie napięć,
a także wydrenują złogi limfatyczne, co zapewni zastrzyk energii i uczucie lekkości
w plecach.


Następnym krokiem jest liftingujący masaż twarzy kobido. Podczas tej części redukujemy napięcia z twarzy, karku, barków i głowy, a także liftingujemy owal i policzki, pozostawiając twarz niezwykle świeżą i wypoczętą.

Ten rytuał to ok 90 minut odprężenia
i magii dla Twojej skóry twarzy, szyi i dekoltu.
Każdy rytuał poprzedzony jest konsultacją
i analizą skóry. Rozpoczynamy dokładnym oczyszczeniem i wykonujemy liftingujący masaż twarzy Kobido.


Następnie wykonujemy zabieg pielęgnacyjny, dobrany do potrzeb skóry.


Wyjdziesz zrelaksowany i piękniejszy!

Image

Sesje Energetyczne

Image

ACCESS BARS®

Podczas sesji uwalniamy napięcie z 32 punktów energetycznych Bars znajdujących się na głowie,
w których utrwaliły się przekonania oraz programy mentalne powodujące blokady. Ograniczają naszą zdolność do kreowania rzeczywistości. Uwolnienie ładunku umożliwia umysłowi oczyszczenie z niepotrzebnych wzorców co powoduje, że zaczynamy inaczej funkcjonować. “Opróżniony” punkt przestaje stanowić barierę w przepływie energii. Pod wpływem uwalniania nagromadzonych napięć, pojawia się trzeźwość umysłu (także w przypadku zażywania leków psychotropowych). Organizm ma więcej energii i siły do działania, wzrasta odporność na stres
i choroby. W skrócie resetujemy umysł i wyrzucamy niepotrzebne śmieci i wirusy.


Sesja Bars® wpływa pozytywnie przede wszystkim na samopoczucie i przekonanie o własnych możliwościach. Pomaga wyjść z depresji, dołków,stanów lękowych i problemów, podjąć ważne decyzje, zmienić to, co wymagało zmiany (często od dawna). Pozytywne efekty pojawiają się w wielu obszarach: finansowym, kreatywności, szczęścia, zdrowia,seksualności, komunikacji, radości z życia, wdzięczności. Badania przeprowadzone w 2017r. potwierdziły pozytywne działanie sesji na zmniejszenie stresu , bezsenności oraz zaburzeń emocjonalnych i psychicznych, poprawę koherencji pracy serca oraz zwiększenie liczby połączeń neuronowych w mózgu. Sesja Bars® została zatwierdzona i otrzymała Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych (National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork (NCBTMB)).


Czego możesz się spodziewać po sesji Access Bars:

• uwolnienia od napięć oraz gonitwy myśli,

• zwiększenia pewność siebie i radość z życia

• łatwość i zdolność podejmowania decyzji i zmian w życiu

• zwiększenia koncentracji i możliwości intelektualnych

• wzmacniają umiejętność radzenia sobie z trudnymi emocjami

Access Body® to energetyczne procesy na ciało w których aktywujemy i uruchamiamy przepływ energii w ciele, która dotychczas była zablokowana. Wspomagają, pogłębiają i skracają terapię Access Bars.


Każdy proces na ciało polega na delikatnym ułożeniu rąk na ciele osoby otrzymującej sesję
i uruchomieniu energii. Procesy są przyjemne w odczuciach chociaż przy niektórych procesach podczas sesji mogą wychodzić takie emocje jak: złość, rozdrażnienie, trauma - które tak naprawdę są elementem napędowym do zmiany.

ACCESS BODY® PROCESS

PROCESY TRANSFORMACJI NA CIAŁO

Podczas sesji uwalniamy napięcie z 32 punktów energetycznych Bars znajdujących się na głowie, w których utrwaliły się przekonania oraz programy mentalne powodujące blokady. Ograniczają naszą zdolność do kreowania rzeczywistości. Uwolnienie ładunku umożliwia umysłowi oczyszczenie z niepotrzebnych wzorców
co powoduje, że zaczynamy inaczej funkcjonować. “Opróżniony” punkt przestaje stanowić barierę w przepływie energii.
Pod wpływem uwalniania nagromadzonych napięć, pojawia się trzeźwość umysłu
(także w przypadku zażywania leków psychotropowych). Organizm ma więcej energii i siły do działania, wzrasta odporność na stres i choroby. W skrócie resetujemy umysł i wyrzucamy niepotrzebne śmieci
i wirusy.


Sesja Bars® wpływa pozytywnie przede wszystkim na samopoczucie i przekonanie
o własnych możliwościach. Pomaga wyjść
z depresji, dołków,stanów lękowych
i problemów, podjąć ważne decyzje, zmienić to, co wymagało zmiany (często od dawna). Pozytywne efekty pojawiają się w wielu obszarach: finansowym, kreatywności, szczęścia, zdrowia,seksualności, komunikacji, radości z życia, wdzięczności. Badania przeprowadzone w 2017r. potwierdziły pozytywne działanie sesji na zmniejszenie stresu , bezsenności oraz zaburzeń emocjonalnych i psychicznych, poprawę koherencji pracy serca oraz zwiększenie liczby połączeń neuronowych w mózgu. Sesja Bars® została zatwierdzona
i otrzymała Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych (National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork (NCBTMB)).


Czego możesz się spodziewać po sesji Access Bars:

• uwolnienia od napięć oraz gonitwy myśli,

• zwiększenia pewność siebie i radość z życia

• łatwość i zdolność podejmowania decyzji
i zmian w życiu

• zwiększenia koncentracji i możliwości intelektualnych

• wzmacniają umiejętność radzenia sobie
z trudnymi emocjami

Access Body® to energetyczne procesy na ciało w których aktywujemy i uruchamiamy przepływ energii w ciele, która dotychczas była zablokowana. Wspomagają, pogłębiają
i skracają terapię Access Bars.


Każdy proces na ciało polega na delikatnym ułożeniu rąk na ciele osoby otrzymującej sesję i uruchomieniu energii. Procesy są przyjemne w odczuciach chociaż przy niektórych procesach podczas sesji mogą wychodzić takie emocje jak: złość, rozdrażnienie, trauma - które tak naprawdę są elementem napędowym do zmiany.

Image

W trosce o Twoje efekty terapeutyczne, a także finanse stworzyliśmy dla Ciebie pakiety, byś mógł/mogła korzystać z naszych usług częściej, o wiele taniej!

Pakiety

Image

Masaży Relaksacyjnych

Ten pakiet jest stworzony z myślą o wszystkich, którzy uwielbiają masaże, a ich ciała potrzebują regularnego dotyku terapeuty. Regularny masaż pozwala odpuścić napięcia na długo i redukować skutecznie stres.


2400 PLN - 10 x 60 min - możesz naprzemiennie korzystać z masażu na ciepłym oleju i tkanek głębokich


2800 PLN - 10 x 75 min - możesz naprzemiennie korzystać z masażu na ciepłym oleju i tkanek głębokich


3200 PLN - 10 x 90 min - możesz naprzemiennie korzystać z masażu na ciepłym oleju/ tkanek głębokich/ bambusami/ gorącymi kamieniami


3600 PLN - 10 x 120 min - możesz naprzemiennie korzystać z masażu na ciepłym oleju/ tkanek głębokich/ bambusami/ gorącymi kamieniami


Został stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą zrobić sobie porządny detox ciała, pozbyć się zastojów limfatycznych, wymodelować i ujędrnić sylwetkę lub zdefiniować mięśnie na brzuchu lub nogach. Do wyboru Japoński Lifting 3D brzucha i klatki piersiowej oraz Japoński Lifting 3D nóg
i pośladków. Można zamiennie korzystać z masaży, bądź wybrać obie partie na jednej sesji - w tym wypadku wykorzystujesz dwa masaże podczas jednego spotkania. (więcej w opisie zabiegów)


10 masaży


2800 PLN

Japoński Ciała

To seria fenomenalnych masaży japońskich na twarz. Każda sesja zaczyna się głębokim masażem pleców oraz terapią twarzy. Dla kogo taki pakiet? Dla osób siedzących w pracy, borykających się
z bólami kręgosłupa i karku oraz tych, którzy chcą dodatkowo zliftingować twarz.
(więcej w opisie zabiegu)


10 masaży


3600 PLN

Japoński Twarzy

Pakiet masaży antycellulitowych wykonywanych za pomocą drewnianych narzędzi.

(więcej w opisie zabiegów)


10 masaży


2400 PLN

Maderoterapia

Pakiety masażu

Pakiety rytuałów na ciało

Możesz wybierać między tymi dwoma rytuałami naprzemiennie.

(więcej w opisie zabiegów)


10 x 120 minut


6000 PLN

Antycellulitowy, Wyszczuplająco-ujędrniający

Możesz wybierać spośród tych trzech rytuałów naprzemiennie.

(więcej w opisie zabiegów)


10 x 120 minut


5000 PLN

Redukcji stresu, Kamforowy, Torfowy

Pakiety masaży i terapii powięziowych na twarz

Jeśli lubisz efekt liftingu z głębokim relaksem - ten pakiet jest dla Ciebie.

(więcej w opisie zabiegów)


10 masaży


2400 PLN

Kobido, Cosmolifting

Pakiet dla osób, które chcą odmłodzić twarz. 10 personalizowanych terapii na ciało i twarz, dobranych tak, by wydobyć naturalne piękno twarzy, zredukować obrzęki, podnieść owal twarzy, zniwelować bruzdy i zmarszczki, uwydatnić policzki. Terapeutka pracuje technikami Facemodelingowymi i VIZAGO Lift. (więcej z opisie zabiegów)


10 terapii


5000 PLN

Terapie Manualne Twarzy

Pakiet terapii skór twarzy, szyi i dekoltu

Mix zabiegów na twarz, szyję i dekolt

To jest nasz najbardziej ekskluzywny pakiet, gdzie łączymy wszystkie techniki manualne oraz pielęgnacyjne, by odmłodzić i odświeżyć twarz. W tym pakiecie możesz korzystać z takich zabiegów jak Facemodeling, VIZAGO Lift i ze wszystkich rytuałów pielęgnacyjnych twarzy, również tych najbardziej rozbudowanych. (więcej w opisie zabiegów)


10 zabiegów na twarz, szyję, dekolt


5500 PLN

Jeśli lubisz efekt liftingu z głębokim relaksem - ten pakiet jest dla Ciebie. (więcej w opisie zabiegów)


10 masaży


2400 PLN

Pakiet dla osób, które chcą odmłodzić twarz. 10 personalizowanych terapii na ciało
i twarz, dobranych tak, by wydobyć naturalne piękno twarzy, zredukować obrzęki, podnieść owal twarzy, zniwelować bruzdy i zmarszczki, uwydatnić policzki. Terapeutka pracuje technikami Facemodelingowymi i VIZAGO Lift.
(więcej z opisie zabiegów)


10 terapii


5000 PLN

Pakiet masaży antycellulitowych wykonywanych za pomocą drewnianych narzędzi. (więcej w opisie zabiegów)


10 masaży


2400 PLN

Możesz wybierać spośród tych trzech rytuałów naprzemiennie. (więcej w opisie zabiegów)


10 x 120 minut


5000 PLN

Możesz wybierać między tymi dwoma rytuałami naprzemiennie. (więcej w opisie zabiegów)


10 x 120 minut


6000 PLN

Image

Masz pytanie?

Uzupełnij formularz - na wszystkie pytania chętnie odpowiemy!

Godziny otwarcia:

Pon-Pt 10-20

Sobota: 10-18

Polityka Prywatności

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2021

Naszym partnerem biznesowym jest NordByHus - Apartamenty na wynajem krótkoterminowy w Gdańsku

Image

Adres:

Kamienna Grobla 30/u3,

Gdańsk (Budynek Riverfront)